Rychlost a udržitelnost

Požadavek zaměstnavatelů na absolventy inženýrských oborů roste. Tento jedinečný kurz vám poskytne dovednosti, znalosti a odborné znalosti, které automobilový průmysl hledá. Můžete očekávat inovativní učení založené na projektech, které je podporováno špičkovým hardwarem a softwarem. Důraz je kladen na udržitelný rozvoj, budoucí technologie s nízkými emisemi a městskou dopravu - zde budete opravdu těžit z naší centrální polohy v Londýně a propojení s místními předními společnostmi zabývajícími se stroji.

Nabízíme příležitost všem vysokoškolským studentům z domova / EU, aby absolvovali stáž, stáž nebo pracovní zkušenost při studiu denního studia od září 2019.

Proč studovat Automobilové inženýrství na LSBU?

Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim

Moduly

Tento kurz se zaměřuje na udržitelný rozvoj, budoucí nízkouhlíkové technologie a městskou dopravu. Můžete očekávat, že teoretické principy přizpůsobíte řešením reálných technických problémů velmi brzy ve své univerzitní kariéře. Koneckonců, to je to, o čem se jedná.

Na začátku budete studovat moduly, které jsou z velké části běžné s mechanikou BEng Mechanical Engineering akreditovanou společností IMechE. Je to tak, abyste získali základní znalosti o základních předmětech inženýrství vozidel. Během druhého a třetího roku budeme mít více informací a budete mít aktivní roli v našem týmu studentů formule IMechE, ve vozidle Shell ECO LSBU a dalších skupinových a individuálních projektech specifických pro techniku ​​vozidel.

Metody hodnocení tohoto kurzu celkově: 60% kurzů.

Rok 1

 • Inženýrská matematika a modelování
 • Úvod do strojírenství
 • Termofluidy a dynamika
 • Úvod do elektrotechniky
 • Návrh a praxe
 • Inženýrské výpočty

Rok 2

 • Pokročilá inženýrská matematika a modelování
 • Návrh vozidla a virtuální inženýrství
 • Pevná mechanika a FEA
 • Dynamika a kontrola
 • Termofluidy a udržitelná energie
 • Strojní pohony a mechatronika

Rok 3

 • Volitelný rok umístění

Rok 4

 • Výrobní systémy a materiálové technologie
 • Dynamika vozidel a modelování systémů
 • Hnací ústrojí vozidla, udržitelnost a 1D-CFD
 • Inovace a podnikání
 • BEng individuálním projektem

Moduly jsou hodnoceny formou formálních písemných zkoušek, fázových testů, formativních a souhrnných úkolů. Schopnost aplikovat a integrovat znalosti je hodnocena rozsáhlejšími projektovými pracemi, skupinovými úkoly (případně) a lodními deníky.

Zaměstnatelnost

Automobilový průmysl, budoucí technologie vozidel s nízkými emisemi uhlíku a odvětví motoristického sportu zaznamenávají solidní růst. Spojené království je uznáváno jako světový leader v oblasti výzkumu a vývoje automobilových technologií a poptávka po absolventů také roste.

Na tomto kurzu používáme standardní technologii a přístrojové vybavení; to znamená, že budete vybaveni dovednostmi specifickými pro daný průmysl.

Naše centrální umístění v Londýně znamená, že jsme vytvořili místní vazby s automobilovými OEM, dodavateli tier, místními dopravními společnostmi a budoucími dopravními a nízkouhlíkovými technologickými centry pro Londýn.

Nezapomínejme také na to, že mnoho pracovníků s náborovými pracovníky vypadá příznivě na absolventy BEng, protože demonstrují hluboké porozumění vědeckému a matematickému inženýrství.

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

 • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
 • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.

Vybavení

Během kurzu budete mít přístup k moderním a rozsáhlým dílnám, laboratořím a designovým studiím, které jsou v souladu s předními technologiemi. Společnost LSBU vynaložila značné investice do svých inženýrských zařízení a díky našemu závazku rozvíjet absolventy připravené k práci vyvíjíte a vyrábíte svou práci v průmyslově standardním prostředí.


Laboratoř virtuální techniky

Naše virtuální inženýrská laboratoř umožňuje inženýrským studentům procházet se svými návrhy a prohlížet je ve 3D, stejně jako experimentovat a vylepšovat je v reálném čase.


Učení a učení

Vaši lektoři vedou odborníky v oboru, takže vše, co děláme, je relevantní pro průmysl. Naučíte se prostřednictvím přednášek, seminářů, konzultací a praktické práce. Při práci na skupinových i individuálních projektech hodnotíme vaši práci prostřednictvím kombinace studijních prací a zkoušek, přičemž projektová a laboratorní práce počítá s vaším konečným oceněním.

Naučíme se také o životních dovednostech efektivní komunikace, řešení problémů, plánování projektů a týmové práce, která vás oddělí a poskytne vám nejlepší šanci získat práci, kterou chcete po ukončení studia.


Aplikovaná znalost je to, co se počítá

Množství projektového učení, které budete dělat na strojírenském stupni, se liší od univerzity po univerzitu. V LSBU nabízíme projekty "design-make-test" v průběhu celého studijního oboru, než abyste je soustředili na poslední ročník. To znamená, že teoretické zásady přizpůsobíte řešením reálných technických problémů velmi brzy ve své univerzitní kariéře.

Tato zkušenost s poskytováním inovací vás činí atraktivní pro zaměstnavatele. Inovace je v samém srdci toho, co inženýr dělá na denní bázi.


Připravena pro moderní inženýrskou praxi

Ve skutečnosti většina inženýrů pracuje vedle sebe v multidisciplinárních projektových týmech. Jedním z největších profesionálních aktiv, které můžete mít, je schopnost dobře fungovat v tomto nastavení týmu. To je důvod, proč některé naše moduly jsou sdíleny ve všech našich inženýrských kurzech. Tyto moduly se týkají pochopení obchodních priorit, které formují inženýrskou praxi a řešení problémů. Přednášející z předních světových firem, jako je Rolls Royce, přednášeli o těchto modulech.

Vstupní požadavky

 • Úroveň BBB nebo;
 • Národní diplom BTEC DDM nebo;
 • Přístup k vysokoškolským kvalifikacím s 24 odlišnostmi 21 Zásluhy včetně 3 rozdílů v matematice a 3 zásluhy z fyziky nebo;
 • Ekvivalentní kvalifikace úrovně 3 v hodnotě 128 bodů UCAS
 • Fyzikální věda úrovně 3 (preferovaná fyzika) a matematika
 • Žadatelé musí mít 5 GCSEs AC včetně matematiky a angličtiny nebo rovnocenné (reformované GCSEs stupeň 4 nebo vyšší).
 • Vítáme kvalifikace z celého světa. Anglický jazyk pro zahraniční studenty: skóre IELTS 6.0 nebo Cambridge Proficiency nebo Advanced Grade C.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z London South Bank University »

Poslední aktualizace February 25, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 23, 2019
Duration
3 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Price
9,250 GBP
Rok 1 Celkový příspěvek ve Velké Británii / EU: 9250 GBP; Mezinárodní poplatek: 13125 GBP. Rok 1 Poplatek za UK / EU na částečný úvazek: 6935 liber; Mezinárodní poplatek: 9843,75 liber
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 23, 2019
End Date
Led 24, 2022
Termín odevzdání přihlášek

Zář 23, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Led 24, 2022