BEng v strojírenství

German University of Technology in Oman

Popis programu

Read the Official Description

BEng v strojírenství

German University of Technology in Oman

Bakalářský inženýrský inženýrství (ME) v GUtech je přizpůsoben požadavkům sultanátu Ománu a širšího regionu, ale vychází z nejmodernějších poznatků získaných na RWTH Aachen, Německo, affiliate University of GUtech.

Program kladl velký důraz na zaměstnatelnost absolventů společnosti GUtech. Mnoho prvků programu je tedy realizováno ve spolupráci s místními a mezinárodními průmyslovými partnery.

Kromě toho jsou v učebních osnovách integrovány základní "měkké dovednosti", jako je kritické a kreativní myšlení, celoživotní učení, mezikulturní komunikace a týmová práce, aby absolventi získali veškeré dovednosti, které potřebují k tomu, aby se stali podnikateli, posílení tvorby pracovních míst v Sultanátu a jinde.

Struktura

Bakalář inženýrství v strojírenství je osm semestrální (čtyřletý) program. Využívá integrované a praktické přístupy, aby získali široké znalosti o požadovaných přírodních vědách a jejich praktickém využití, zaměřily se na obráběcí stroje a konstrukci, výrobní technologie, řízení a automatizaci a věd o materiálu.

První dva roky poskytují studentům základní znalosti a dovednosti v oblasti matematiky, fyziky, chemie, výpočetní techniky a programování a inženýrské kresby; základy strojírenství. Zbytek diplomové práce zdůrazňuje použití a uplatňování těchto základů jak v průmyslu, tak v oblasti výzkumu, místně v Sultanátu a celosvětově.

Program je vyučován v angličtině a zahrnuje písemné a ústní testy, průmyslové praxe a bakalářskou práci, která může zahrnovat experimentální práci. Očekává se, že studenti budou také rozvíjet základní komunikační dovednosti v němčině.

Kariérní možnosti

Tam je obrovský požadavek na inženýry, a to nejen v Sultanátu Ománu, ale také v širším regionu jako celku. Potřeby a požadavky průmyslu byly zohledněny při vývoji inženýrských programů v GUtech a nově vznikající potřeby a požadavky jsou pravidelně vzaty v úvahu při každoročních přehledech programů. Celkově společnost GUtech vyrábí vysoce kvalitní absolventy, kteří uspokojují potřeby Ománského a mezinárodního průmyslu.

Naše bakalářské programy jsou navrženy tak, aby absolventům umožnily začít pracovat v oboru bez dalšího vzdělávání; většina absolventů začíná pracovat v průmyslu krátce po absolvování studia, zatímco někteří pokračují ve studiu, často dokončením magisterského programu v Evropě nebo jinde. Zatímco programy byly navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům sultanátu Ománu a širšího regionu, někteří absolventi začali svou kariéru tím, že pracují v zahraničí pro firmy v Evropě.

Absolventi bakalářského inženýrského programu v oboru strojírenství obdrží interdisciplinární vzdělání se zaměřením na znalosti základních teoretických konceptů a na rozvoj aplikovaných dovedností potřebných pro výrobu, konstrukci a vývoj strojů a řízení podniku.

Toto dobře zaokrouhlené vzdělávání umožňuje absolventům pracovat jako strojní inženýři v řadě oblastí v rámci odvětví nebo vlády, v oblastech, jako je návrh, plánování výroby, prodej a distribuce, řízení a organizace, výzkum a vývoj.

Příležitosti pro další studie

Absolventi strojního inženýrství budou schopni pokročit k dosažení statutu Chartered Engineer nebo pokračovat v postgraduálním vzdělávání v Omanském sultanátu, stejně jako v Evropě, Americe, Austrálii a jinde.

This school offers programs in:
  • Angličtina
German University of Technology in Oman

Poslední aktualizace June 7, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
7 semestry
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Omán - Muscat, Muscat Governorate
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Omán - Muscat, Muscat Governorate
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu