BEng v strojírenství

University of Bradford

Popis programu

Read the Official Description

BEng v strojírenství

University of Bradford

Strojírenství je nejrozmanitější z inženýrských oborů a existuje vysoká a rostoucí poptávka od průmyslu pro absolventa strojních inženýrů.

Náš akreditovaný titul vás umístí do srdce moderního průmyslu a poskytne vám kariérní příležitosti v oblastech, jako jsou:

 • Letecký průmysl, automobilový průmysl a železnice
 • Výroba energie a energie
 • Výrobní inženýrství; návrh výrobků, materiály, výroba a zpracování.

Budete kombinovat mechaniky, vědy o materiálech, termofluidů a výpočetní metody pro navrhování, analýzu a implementaci složitých systémů, které jsou ekonomické, spolehlivé, efektivní a udržitelné.

V celém stupni využijete teorii do praxe prostřednictvím celé řady individuálních a skupinových projektů. Například rok 1 vám ukáže, že se podílíte na třech projektech s využitím svých dovedností pro navrhování, sestavování a testování reálných mechanických zařízení.

Složení "sendvič" v průmyslu umožňuje vytvářet kontakty v průmyslu a rozvíjet své dovednosti a profesionální důvěru.

Na promoci budete připraveni v oboru, se základem inženýrské vědy a praktickými znalostmi o:

 • základní analytické a pokročilé vědecké principy a metody podporující strojírenství
 • aplikované prototypování a analýza pro efektivní návrh a výrobu počítačů;
 • integrované dovednosti pro komplexní systémy, včetně dovedností v oblasti komunikace a řízení projektů, jakož i pokročilé modelové nástroje a techniky analýzy založené na systému.

Podporujeme a podporujeme všechny naše studenty, aby se hladce přestěhovali do našeho programu MEng na konci prvního nebo druhého roku. Program MEng zahrnuje čtvrtý akademický rok, který kombinuje hloubkovou studii s integračními dovednostmi očekávanými průmyslem a poskytuje formální vzdělávací požadavky na registraci CEng.

Profesní akreditace

Program je akreditován Institucí mechanických inženýrů.

BEng (Hons) se bude částečně setkat s příkladem akademických benchmarkových požadavků na registraci jako autorizovaný inženýr a studenti budou muset splnit schválený formát dalšího vzdělávání podle požadavků UK-SPEC.

Sandwich rok

Tento program Strojní inženýrství Vám nabízí příležitost absolvovat roční stáž v průmyslu ve vašem třetím roce.

Rok zařazení je vynikajícím způsobem, jak rozvíjet své odborné zkušenosti, vytvářet kontakty v průmyslu a získat přehled o každodenní práci profesionálního inženýra.

Během druhého roku vám nabídneme veškerou podporu, kterou potřebujete, abyste nalezli umístění, které je v souladu s vašimi profesními aspiracemi a osobními zájmy.

Patří sem zasedání týkající se životopisů, rozhovorů atd. Ze služby Kariéra na univerzitě a prezentace zaměstnavatelů a studentů z předchozích ročníků na jejich umístění.

Jakmile budete mít umístění, budete mít podporu a pokyny od školitele umístění, který bude sledovat váš pokrok.

Po dokončení umístění se vrátíte k dokončení posledního roku programu a použijete vše, co jste se naučili, na váš konečný projekt.

Mnoho studentů pokračuje v jejich vztahu s jejich zaměstnavateli, kteří pracují pro ně na částečný úvazek nebo se vracejí do práce na pozici absolventů po ukončení studia.

Učení a hodnocení

Výukové zkušenosti jsou různé - směs:

 • formální přednášky
 • praktické laboratorní zasedání
 • cvičení a semináře
 • skupinová práce

Samostatné studium je podporováno naším virtuálním učebním prostředím, Blackboard. Čtecí seznamy a navrhované zdroje pro nezávislé studium vám poskytují jasný směr, zatímco pravidelná pracovní doba a neformální zpětná vazba v průběhu celého programu poskytují veškerou potřebnou podporu.

Kariérní vyhlídky

Strojírenství je velmi rozmanité odvětví a absolvent inženýři jsou ve vysoké poptávce po celém světě. Sektor nabízí širokou škálu vzrušujících kariér v pozicích zahrnujících:

 • Inženýr počítačového asistenta
 • Inženýr vývoje produktů
 • Modelovací a simulační analytik
 • Manažer
 • Projektový manažer

Nedávní absolventi tohoto kurzu se pustili do práce pro firmy Jaguar Land Rover, Ford Motor Company, Horiba MIRA, Cummins, Precision Casting Corporation, Denso Marston a Carnaud MetalBox.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace August 18, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 4 let
Denní studium
Information
Deadline
Led. 31, 2019
Locations
Spojené království - Bradford, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 31, 2019
Datum ukončení May 28, 2021
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Bradford, England
Termín odevzdání přihlášek Led. 31, 2019
Datum ukončení May 28, 2021