Pro koho to je?

Náš diplom ve stavebnictví je cestou pro studenty, aby se stali lídrem v zítřejším složitém světě. City , University of London je odhodlána zajistit, aby absolventi stavebního inženýrství vedli cestu v oblasti technických znalostí, strategického myšlení, inovací a komunikace.

Cíle

Civilní inženýři rozvíjejí infrastrukturu a mají hluboký vliv na způsob, jakým lidé žijí, a to z pohledu funkce, estetiky, ekonomiky a udržitelnosti.

 • City , University of London, již téměř 90 let vzdělává aspirační stavební inženýry. Naši absolventi jsou vybaveni dovednostmi, které vyžadují profese, a jsme hrdí na úspěch, který jim v oblasti stavebního inženýrství ve Velké Británii a na celém světě získali.
 • Kurz představuje společný první ročník v inženýrských disciplínách, aby studenti získali vynikající základ ve vědě a matematice, která je základem inženýrského inženýrství. Vzhledem k tomu, že se specializují v pozdějších letech, poskytuje kurzy silné technické zázemí v klíčových předmětech strukturálních, geotechnických a hydraulických inženýrských a manažerských studií, přičemž kladou zvláštní důraz na inovativní inženýrský design.
 • City silné zastoupení ‚s na všech úrovních profese podporuje naše úzké vazby s průmyslem a s profesními organizacemi v daném odvětví. Naše úzká spolupráce s průmyslem se odráží v našem výzkumu, v našem přístupu ke vzdělávání a v důrazu na odborné zkušenosti všech studentů.
 • Akreditační orgány ocenily úroveň zapojení průmyslu do projektů City designu, odborných přednášek a příležitostí k umístění. Naše jedinečná schéma "Otevřené dveře k průmyslu" a akce zaměřené na rychlou síťovou kariéru zejména umožňují studentům těžit z našeho centrálního umístění v Londýně a rozvíjet hluboké znalosti o povolání, které hodlají vstoupit.
 • Můžete se rozhodnout pro převod na MEng (Hons) Civil Engineering, pokud je celková známka 60% nebo vyšší na konci druhého roku.

Akreditace

Naše diplomy jsou akreditovány společnou radou moderátorů jako uspokojující vzdělávací základnu pro poskytování cesty pro autorizovaného inženýra (CEng). Zachováváme tuto vysokou úroveň úspěchů, abychom studentům poskytli nejlepší příležitosti pro jejich budoucí kariéru.

Vstupní požadavky

 • 'A' Úroveň: BBB (včetně matematiky).
 • Tarif: 120 tarifních bodů UCAS, včetně matematiky na úrovni "A". Další informace o novém tarifu UCAS naleznete od září 2017.
 • BTEC: D * DD ve strojírenství s minimálním stupněm B v matematice na úrovni 'A' nebo fyziky.
 • IB: 33 bodů celkem, včetně vyšší matematiky a fyziky v 6. ročníku.

Je také nutné:

 • GCSE: minimální stupeň 4 (C) v jazyce GCSE v angličtině.
Další vhodná kvalifikace
 • Rozšířená kvalifikace pro projekt (EPQ): Vítáme aplikace, které obsahují EPQ. Pokud je to relevantní, může to být zahrnuto do naší nabídky, což vede k nabídce na úrovni A snížené o jednu platovou třídu.

Pokud nemáte nárok na přímý vstup, můžete si nejprve vzít program založení. Tyto programy jsou navrženy tak, aby připravit studenty na vstup do City vysokoškolských kursů očím.

Anglické požadavky

Pokud váš první jazyk není angličtina, budeme vyžadovat doklady o znalosti anglického jazyka. Minimální požadavky jsou:

 • IELTS: 6,0 celkem s minimem 6,0 v každé komponentě.
 • PTE Academic: 58 celkově s minimem 51 v každé komponentě.
Programy anglického jazyka

Nesplňujete požadavky anglického jazyka? INTO City , University of London nabízí programy angličtiny, které vám pomohou připravit se na studium na univerzitě. Tyto intenzivní a flexibilní kurzy jsou navrženy tak, aby vylepšily vaše anglickou schopnost vstoupit do studijních oborů.

Umístění

Škola má svůj vlastní tým specializovaných pracovišť, který studentům poskytuje po celou dobu studia studijní podporu a poradenství pro stáže a stáže.

Náš tým odborníků na umístění, odborná kontaktní osoba, má rozsáhlé zkušenosti s tím, že pomáhá studentům zajistit profesionální zkušenosti v celé řadě odvětví. Tým má také dlouholeté vztahy s působivou a rozmanitou škálu firem, které se rozkládají jak u velkých, tak i u malých organizací

Můžete absolvovat letní stáž na konci každého akademického roku nebo se rozhodnout, že po skončení třetího ročníku strávíte rok na umístění v oboru - pokud jste na trase MEng (Hons).

Umístění se platí a je fantastickým způsobem, jak získat odbornou praxi v příslušném oboru jako součást svého oboru. Uplatnění ročníku pro umístění by také mohlo být započítáváno do požadavku na zkušenosti s odbornou strojírenskou kvalifikací.

Umístění je vysoce podporováno u City ; studenti, kteří dokončí roční stáž, mají prospěch z získání odborné praxe, která pracuje na projektech v reálném životě, a jsou také častější; dosáhnout vyšších platových tříd, zajistit práci na úrovni absolventů a získat vyšší plat.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
City University of London

Zobraz 5 více kurzů z City University of London »

Poslední aktualizace Říjen 16, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
za rok, studenti UK / EU. Mezinárodní £ 17,500 - školné podléhají každoroční změně.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date