BFA v Filmmaking

EICAR, jediná filmová škola v kontinentální Evropě s jazykovou osnov anglické, poskytuje kompletní tříletou Bachelor of Fine Arts program v natáčení s 5 specializace - režie, scenáristiky, kinematografii, výrobě a editaci.

Škola nabízí tituly a programů s důrazem na praktické filmařské zkušenosti a týmové práce. Upřednostňujeme přímé studiovou práci a cvičení, kde mohou výuka umyvadlem.

Programy také soustředit na řádné řízení filmových sad, takže studenti rozuměli tomu, jak se věci dělají v profesionálním světě a rozvíjet své schopnosti a talent způsobem. To je důvod, proč jsme se soustředit svou osnovy a filozofii na získání procesní právo.

Studium v ​​Paříži s mezinárodní sítí odborníků

EICAR poskytuje mezinárodní prostředí s více než 60 národností v rámci školy studentů a zaměstnanců společnosti. Naše mezinárodní fakulty pracovních filmových a televizních profesionálů má jednu nohu v průmyslu za všech okolností.

Vzhledem k tomu, EICAR instruktoři nejsou akademici, ale aktivní profesionálové, oni jsou schopni nabídnout reálného světa, nejmodernější přístup k filmové vzdělávání, kde jsou studenti připraveni postavit a zvládnout nejnovější technické změny a umělecké tendence v rychle se rozvíjející audiovizuální průmysl.

Kromě EICAR fakultě filmu a mediálních odborníků a přísný program navržen tak, aby napodobit realitu a výzvy profesionálního světa, je základním kamenem učebních osnov BFA.

Evropský Bakalář výtvarných umění je diplom míra úrovni

která je akreditována EABHES, Evropská akreditační rada vysokého školství škol. Bakalářský titul je uznáno v přičleněných univerzit a vysokých škol škol po celém světě a dává studentům vysoké úrovně geografické mobility, a to jak z hlediska jejich studia a jejich profesní činnosti. Jsou skutečný evropský pas pro svět práce.

Je potřeba minimálně 180 ECTS kreditů pro titul BFA. Tyto úvěry lze získat v kurzu, osobní studium a stáže.

Povinný cizí jazyk test je také nutná pro stupeň kvalifikace.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date