BMU vyznamenání v komerční hudební produkce

University of Westminster - Westminster School of Media, Arts and Design

Popis programu

Read the Official Description

BMU vyznamenání v komerční hudební produkce

University of Westminster - Westminster School of Media, Arts and Design

Naším cílem je, aby vás vyvíjet jako jednotlivci se stát inovativní hudební tvůrčí a výzvou, abyste vyvinout styl týkající se současného hudebního průmyslu. Rozvíjet své vlastní hudební identity je první pořadí obchodu a hledáme pro studenty, kteří jsou nejen silné umělci, ale kteří jsou také zvědaví a nebojí se výzev, které před námi leží v neustále se měnícím hudebním průmyslu a zaměstnanosti krajiny. Jedná se o proces, transformační, který vyžaduje pozornost k řadě klíčových oblastí porozumění, poznání, komunikace, rozhodování a konání.

Naše míra je napsána praktického lékaře pro praktiky zahrnující pohled na hudebním světě, která je pestrá, otevřená a soustředěný. Nejen, že jsou studenti vedeni k rozvoji specializaci, ale očekáváme také studentům pochopit, jak mnoho umělců také dozvěděl, že jejich budoucnost spočívá v variace, adaptace a hybridizace. Tento kurz vám pomůže, aby byl tento skok a pochopit, že hudební trh si libuje v čerstvém vstupu, nových nápadů, zvraty na známá témata a integrace a zkoumání nových přístupů a hybridy. Energie ohlašovaný nových stylů, nových způsobů práce smíchané s tradičními i novými způsoby šíření materiálu je hmatatelná síla.

Naše čerství absolventi mají úniky a to buď jako umělce nebo jako spolupracovník pro labely jako Sony, Universal, Island, rtuť, nemocnice, Viper, RAM; Na seznamu skladeb pro BBC Radio 1, jakož i hraní na festivalech jako Reading a Leeds, T in the Park, The Great Escape a Liverpool Sound City. Absolventi obou hudebních kurzů jsou pravidelně vystupoval v BBC Sound of seznamů a seznamů Mercury Prize.

Obsah předmětu

Naše stupeň je zaměřen na výkon ve třech hlavních oblastech:

 • Vývoj umělecké identity
 • Vytvoření obsahu jako expresivní vozidla
 • Pěstování sítí na podporu objev včetně tradičních médií, jako je rozhlas na on-line aktivit

Používáme řadu výukových a doučování metod. Využívat mimořádně dobře financované a vybavené zařízením, bude tento kurz vám vybaví dovednostmi, které potřebujete k úspěchu. Jsme podporují širokou škálu hudebních odborníky pracující v různých oblastech, včetně umělec, textař, skladatel, muzikolog, hudební publicista, DJ, technolog nebo pedagog nebo jakékoliv kombinaci vhodné pro kariéru portfolia vychází. Tento kurz vám vybaví s přenosné a kognitivních dovedností potřebných pro celoživotní osobního a profesního rozvoje ve světě dělat, dělat a bytí.

Kurz podporuje rozvoj svých instrumentálních dovedností v obou dílny a individuálním nastavením a rozvoj skupinových dovedností výkonu ve spojení s individuální a spolupráce složení a psaní písní. Oporou stupeň je považován za a podnětné současný program kontextuálních studií kombinujících muzikologii, hudební obchod a hudební vzdělání. Posuzování a výuka probíhat přes obě praktických i teoretických oblastí samozřejmě s důrazem na práci hodnocena v bodech pro řadu navazujících modulů.

Naše silné hudební odkazy průmyslu nám umožňují poskytovat návštěvní přednášky od předních lékařů a maximalizovat příležitosti pro vás začít svou kariéru v hudbě před promoci.

Jako součást areálu umění určeného, ​​budete mít jedinečnou příležitost spolupracovat se studenty z jiných akademických oborů, včetně fi lmu, TV, rádio, módy a médií a vytváření sítí s ostatními kurzy hudební oddělení a zároveň rozvíjet silné portfolio prací a zkušeností zahájit kariéru v hudbě nebo pokračovat na postgraduální studium.

Naše hudební kurzy jsou založeny na naší state-of-the-art Harrow Campus, jeden z hlavních mediálního vzdělávání areály v Evropě, kde zařízení obsahuje 13 profesionálních nahrávacích studií, 21 zkušebny studia, nová výuka nahrávací studio, účelovým konání s videem a streamování schopnosti a satelitních veřejné prostory výkonu, 2 speciální hudební Labs, jako nový mediální prostor a řadu televizních, postprodukci, rozhlas, film, video a multimediální zařízení a příležitostí pro záběrové studenta. Dále nabízíme 'AAA' školení a certifikaci pro Avid, Apple a Adobe produktů pro naše studenty.

Předměty studia

Kurz klade vysoké standardy pro profesní úspěch a praxí, přípravou vám za výzvu rychle se měnícím a náročné hudební sektor. Tímto způsobem se snažíme vychovávat svou schopnost přizpůsobit se tvůrčích příležitostí, které se objevují v nových hudebních a / nebo mediálních formách, nebo v reakci na nové kreativní partnerství a rozvíjet své schopnosti podílet se na současné hudební, obchodní a kulturní debaty. V celém průběhu se očekává, že studentům rozvíjet jejich povědomí o politických, etických a estetických důsledků své práce a průmyslu obecně.

Výukové metody zahrnují mistrovské kurzy, přednášky, semináře, individuální konzultace a instrumentální a vokální dílny; Široké spektrum metod posuzování zahrnuje ústní prezentace, zprávy, eseje, skupinové projekty a prezentace tvůrčí práce.

Tyto předměty jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Rok 1 (Credit Level 4)

Předměty studia zahrnují:

 • Interpret Development pro komerční hudební výkon
 • Komerční hudební výkon - Současná praxe
 • Komerční hudební výkon - Instrumental muzikantství
 • Komerční hudební výkon portfolia
 • Individuální a profesní rozvoj
 • Hudba v kontextu

Rok 2 (Credit Level 5)

Předměty studia zahrnují:

 • Komerční hudební výkon - Instrumental muzikantství
 • Komerční Music Performance - produkovat Performance
 • Komerční hudební výkon portfolia
 • Individuální a profesní rozvoj
 • Kreativního průmyslu a vy
 • Hudba Marketing & Development Artist

Rok 3 (Credit Level 6)

Předměty studia zahrnují:

 • Komerční hudební výkon - Závěrečný velký projekt
 • Komerční hudební výkon - Instrumental muzikantství
 • Disertační práce nebo výzkumný Papír a Extended esej
 • Individuální a profesní rozvoj

Westminster volitelných

V rámci kurzu si můžete vzít volitelných modulů. Volitelné předměty jsou vzrušující příležitost rozšířit své zkušenosti na univerzitě a získat dovednosti a znalosti, které vám pomohou, aby vám lépe zaměstnatelní.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
9,250 GBP
Home / EU: £ 9250 - Overseas: £ 12.500
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Contact school
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu