BS Mechatronics Engineering

Všeobecné informace

Popis programu

O MECHATRONII

Mechatronika je rychle se rozvíjející oblastí strojírenství, které je svou povahou interdisciplinární, protože kombinuje aspekty mechaniky, teorie řízení, informatiky a elektroniky s cílem zlepšit a optimalizovat design a funkčnost systémů a zvýšit jejich ekonomičnost. a spolehlivé. Průmyslové roboty a drony jsou typickými příklady mechatronických systémů: zahrnují aspekty elektroniky, mechaniky a výpočetní techniky. Moderní výrobní zařízení se skládá z mechatronických modulů, které jsou integrovány podle vhodné řídicí architektury. Populární příklady zahrnují automobilové subsystémy, včetně protiblokovacích brzd a asistentu roztočení, stejně jako každodenní vybavení, jako jsou kamery s automatickým zaostřováním, video, pevné disky a přehrávače CD.

Složitost mechatroniky vyžaduje pro získání tohoto oboru alespoň bakalářský titul. Ačkoli americký úřad pro statistiku práce (BLS) neposkytuje konkrétní informace o platech pro mechatronické inženýry, ukazuje, že průměrná roční mzda pro všechny specializované inženýry, kteří nejsou kategorizováni, byla k květnu 2013 92 680 USD. Střední 50% těchto profesionálů vydělalo mezi 68 610 USD a 117 930 $ ročně.

POTŘEBA MECHATRONIKY NA CI

Normanské ostrovy CSU jsou jedinou veřejnou univerzitou v kraji Ventura. Areál je strategicky umístěn v tzv. „101 Tech Corridor“, kde sdílí sousedství se společnostmi jako Amgen, Haas, Teledyne Technologies, HRL Laboratories a mnoha dalšími, nemluvě o základnách Point Mugu a Port Hueneme Naval, stejně jako Lockheed, Rocketdyne a další společnosti v širší oblasti Los Angeles. Proto existuje velká potřeba a poptávka po inženýrech v místním průmyslu a komunitě.

Místní společnosti silně podporují zavedení inženýrského programu v areálu CI a v roce 2013 byla vypracována komplexní zpráva s doporučením pro inženýrský titul, který by vyhovoval potřebám komunity. V této zprávě bylo uvedeno, že okres Ventura najímá každý rok přibližně 290 inženýrů, nemluvě o tom, že místní námořní základny posílají své důstojníky, aby dokončili inženýrské tituly po celé zemi, což má za následek vysoké náklady pro námořnictvo a ztrátu příjmů pro okres Ventura.

VÝSLEDKY UČENÍ

Předpokládáme, že mechatronika bude mít následující výsledky učení programu:

Buďte kompetentními inženýry a řešiteli problémů.

Mají vysokou úroveň erudice v oblasti mechatronického inženýrství.

Mít znalosti o standardních technických nástrojích a jejich aplikacích v oboru.

Buďte efektivní komunikátoři.

Buďte připraveni provádět inženýrské práce v nejrůznějších strojírenských oborech.

Na základě našich zkušeností a zkušeností z jiných programů navrhujeme následující počáteční malou sadu výsledků učení studentů:

Aplikujte znalosti z matematiky, vědy a techniky.

Konstrukční experimenty k vyhodnocení výkonu mechatronického systému nebo součásti s ohledem na specifikace.

Navrhněte mechatronický systém, komponentu nebo proces tak, aby splňoval požadované potřeby.

Definujte a vyřešte inženýrský problém.

Vypracovat a obhájit písemné prohlášení o profesní etické odpovědnosti vztahující se k jejich studijnímu oboru.

Schopnost efektivně komunikovat.

1 bude probíhat v prvních dvou letech přírodovědných a úvodních kurzů (programování, počet, chemie, fyzika atd.) A důsledné logické / kritické myšlení bude vyučováno v mnoha kurzech, například MATH / PHIL 230. 2, 3 , 4 bude probíhat v několika kurzech, například Engineering Design bude vyučován v EMEC 225, zatímco řešení technických problémů bude vyučováno v Mobile Robotics (EMEC / COMP 470) nebo Embedded Systems (EMEC / COMP 462). Komunikační dovednosti se budou učit na kurzech všeobecného vzdělávání, jako jsou kurzy psaní v prvním ročníku.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. ... Čtěte více

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. Established in 2002, we’re the youngest of 23 campuses in the CSU family. Méně