BS v architektuře

Texas Tech University at El Paso

Popis programu

Read the Official Description

BS v architektuře

Texas Tech University at El Paso

BS v architektuře, El Paso

přehled programu

 • 65 kreditních hodin TTU 66 (max) transferové kredity = 131 celkových úvěrových hodin
 • Třídy jsou doručovány pomocí jedné nebo kombinace formátů, včetně instrukcí "face-to-face" a interaktivních videokonferencí.
 • Předpoklad: Dokončení titulu Associates se specifickými základními kurzy doplněnými o minimální stupeň C nebo vyšší. Pokud jste studentem na univerzitě v El Paso, přečtěte si prosím stávající dohodu o artikulaci. Pokud přenášíte z jiné vysoké školy nebo vysoké školy, poraďte se s naším akademickým poradcem Jeffreym Litchfieldem, abyste diskutovali o artikulačních požadavcích. Ředitel architektonického programu Texas Tech University University v El Pasu, Dr. Robert Alexander González, musí schválit všechny finální převody.
 • Zápis: Zatímco studenti nemají povinnost zapsat se do určitého počtu kurzů každý semestr a doba dokončení se může lišit podle jednotlivce, některé kurzy slouží jako předpoklady pro budoucí kurzy a mnoho se vyučuje postupně. Podívejte se na katalogový výpis pro College of Architecture, který vám poskytne potřebné informace. Registrace na plný úvazek se doporučuje a je zapotřebí zápis do designového studia.
 • Kalendář: Semestrální kurzy probíhají s akademickým kalendářem Texas Tech University. Prostudujte si kalendář pro datum zahájení a ukončení kurzu na univerzitě, termíny, svátky a zkušební období.
 • Přijímání: Noví studenti se mohou zaregistrovat pouze v létě pro zápis do školy. Nepřijímáme nové studenty do programu během jarního semestru. Podrobnější informace naleznete na kartě Procesní aplikace.

Aplikační proces - dvě kroky

Přihlášky jsou přijímány jednou za rok pro přijetí do semestru. Vezměte prosím na vědomí, že dvě bakalářské studijní programy jsou vyžadovány pro bakalářské obory architektury, které jsou vedeny na univerzitě Texas Tech University College of Architecture El Paso. Podat jednu žádost na Texas Tech University Lubbock, stejně jako druhou přihlášku do Texas Tech University El Paso.

Úspěšné přijetí žádosti v obou umístěních nezaručuje přijetí do obou míst. Musíte být přijati jak na TTU Lubbock, tak na TTU v El Pasu, abyste se zúčastnili architektonického programu na TTU v El Paso.

Krok první:

Aplikace I - Předložit do hlavního kampusu v Lubbocku. Aplikujte na University of Texas Tech [Lubbock] jako vysokoškolský transfer.

 1. Poplatek za přihlášku je 75 USD pro studenty v USA a 125 USD pro zahraniční žadatele na Texas Tech University [Lubbock].
 2. Odešlete oficiální přepisy na vysokou školu a oficiální přepis na střední školu registrátorovi v Texas Tech Lubbock. NEPOSKYTUJTE TRANSCRIPTY DO TTU V PROGRAMU ARCHITEKTURY EL PASO.

Krok dva:

Aplikace II - Odeslání do TTU v El Paso. Požádejte o Texas Tech University at El Paso . Odeslat balíčky aplikací na: Texas Tech University, Program architektury, profesor Morris Brown, Koordinátor pro přijímací řízení, 700 San Francisco Street, El Paso, Texas, 79901-1060.

 1. Předložit nevratné portfolio. Požadavky na portfolia: Vaše celé jméno, adresa a telefonní číslo, velikost 8,5 × 11 palců a maximálně 20 stran. Neprokontrolujeme portfolia, která tyto požadavky nesplňují. Neposílejte prosím další materiály, jako jsou CD, skluzavky nebo nadrozměrné komponenty. Každý projekt by měl být jasně označen, včetně čísla kurzu, názvu třídy a instruktora spojeného s každým projektem.
 2. Prohlášení o zájmu: Předložte esej, který vyjadřuje váš zájem o oblast architektury. Vaše esej by neměl překročit 1200 slov.
 3. Je zapotřebí absolvovat přidružený titul v architektuře.

Kdy jsem oficiálně přijal do architektonického programu na TTU v El Pasu?

Jste oficiálně přijati, když obdržíte dopis o přijetí od kanceláře Registrar's Office v Lubbocku a přijetí dopisu od ředitele programu architektury na TTU v El Pasu. Budete přijati jako třetí rok student architektury a budete následovat TTU v učebním plánu architektury programu El Paso. Texas Tech University Lubbock vás bude informovat o stavu vaší aplikace aktualizací karty Aplikace ve vašem RaiderLinku. Jste zodpovědní za kontrolu tohoto webu pro důležité informace a aktualizace.

Pokud obdržíte dopis o přijetí od TTU v Lubbocku, ale nejste přijati do TTU v architektonickém programu El Paso, máte možnost navštívit Vysokou školu architektury v Lubbocku. Pokud ano, musíte se přihlásit na vysokou školu architektury, abyste zjistili, že jste v programu zařazeni. To nezaručuje, že budete přijati jako třetí student architektury.

Dodatečné informace:

 • První letní semestr: 6. června - 6. července (zkoušky 7.-8. 7.)
 • Druhý letní termín 11. července - 9. srpna (zkoušky 10.-11. Srpna)

Finanční pomoc: Během procesu přijímání doporučujeme požádat o finanční pomoc. Pokud máte zájem o studijní program Work, označte jej ve formuláři FAFSA. Studenti nebudou mít nárok na všeobecné stipendium na vysokých školách a na stipendium College of Architecture až po přijetí. Po přijetí jsou studenti považováni za studenta na Texas Tech University at El Paso a budou mít přístup ke stejným zdrojům, které jsou k dispozici studentům na TTU v Lubbocku.

Finanční pomoc je rozdělena na základě studia na plný úvazek a několika dalších požadavků na způsobilost. Stav semestru je založen na počtu kreditních hodin, ve kterých je student zapsán na 12. třídní den v obou semestrech podzimu a jara a finanční podpora je odpovídajícím způsobem vyplácena. Účast na méně než plný úvazek by mohlo znamenat snížení finanční pomoci.

Poradenství: Jakmile budete přijati do obou školních areálů, navštívíte povinné orientační zasedání, které se koná v TTU v kampusu El Paso. Budete také muset setkat se svým poradcem před začátkem vyučování.

ID karty a e-mailové účty: Spuštění ID zpracování během orientace. Jakmile jste obdrželi e-mailový účet Texas Tech University, veškeré univerzitní komunikace musí být provedeny pomocí tohoto e-mailového účtu.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace April 24, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - El Paso, Texas
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené státy americké - El Paso, Texas
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu