BS v designu a vývoji her

Všeobecné informace

Popis programu

Připravte se na vzrušující kreativní kariéru s titulem v herním designu

Hraní bylo integrováno do toho, jak se učíme, stýkáme se, komunikujeme a shromažďujeme informace. Vysokoškolský program herního designu na Wilmington University kombinuje dovednosti interaktivního designu, video produkce, grafického designu, 3D modelování a programování, aby vám poskytl odborné znalosti pro vytváření videohier a simulací pro hlavní platformy, konzoly, mobilní zařízení a simulace.

Jeden z jediných studijních programů vývoje her v regionu

Stupeň herního designu a vývoje na Wilmington University je jedním z mála čtyřletých akreditovaných studijních programů pro návrháře videoher v regionu. Studenti si mohou užít flexibilitu denních, večerních nebo víkendových hodin v 15týdenních semestrech nebo 7týdenních blocích, stejně jako překvapivě dostupnou výuku WilmU.

Vezměte své nápady na videohry od počátku do dokončení

Program Herní design a vývoj vás připraví na „Gaming Skill Set“, který vyvažuje kurzy programování a kurzy designu potřebné k pochopení průběhu tvorby produktu a porozumění video a audio technikám, designovým rozhraním a uživatelským zkušenostem. Na zadní straně se dozvíte o projektovém managementu a o tom, jak prodávat hotový produkt.

Naučte se vývoj videoher v praktickém prostředí

Účast na lekcích v laboratorním prostředí, které poskytuje přístup k průmyslovému standardu, neustále aktualizovaný herní software vás ponoří do špičkových technologií nezbytných pro úspěch. Praktická projektová práce vás provede vytvářením portfolia herních vývojářů, abyste předvedli své výtvory a udělali dojem na budoucí zaměstnavatele.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-worl ... Čtěte více

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-world experiences with practical application preparing students for premier career opportunities and advancement within the information technology field. Méně
Wilmington Manor