BS v environmentálním inženýrství

Všeobecné informace

Popis programu

Inženýři v oblasti životního prostředí navrhují systémy prevence znečištění (P2) a energeticky účinné (E2) za účelem zlepšení kvality životního prostředí udržitelným způsobem hospodaření se zdroji.

Oddělení nabízí vysokoškolským studentům příležitost získat praktické a další studijní zkušenosti prostřednictvím kurzu a výzkumu. Mezi příklady patří odběr vzorků a analýza vnitřního a vnějšího ovzduší, vody a odpadních vod, půdy a hornin a minerálů.

Wilkes je jednou z mála univerzit v zemi, kde sídlí jak inženýři v oblasti životního prostředí, tak vědci ve stejném oddělení. Tato jedinečná atmosféra produkuje vysoce kvalitní inženýry a vědce, kteří mají lepší schopnost vzájemně spolupracovat.

Ve Wilkes získáte pochopení toho, jak přirozené a antropogenní ovlivňují planetu Zemi. Naším cílem je rozvíjet své dovednosti silného kritického myslitele a připravit vás na kariéru v průmyslu, poradenství, neziskové organizaci, státní správě nebo akademické sféře.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The brand new 72,500-square-foot Cohen Science Center is a monument to research and innovation. Housing the departments of Biology and Health Sciences, Chemistry and Biochemistry, and Environmental En ... Čtěte více

The brand new 72,500-square-foot Cohen Science Center is a monument to research and innovation. Housing the departments of Biology and Health Sciences, Chemistry and Biochemistry, and Environmental Engineering and Earth Sciences, its state-of-the-art labs are designed for flexibility and interdisciplinary research. This promotes creative collaboration where students can work side-by-side with faculty mentors on sophisticated research equipment. Méně