BSBA marketing

University of Denver

Popis programu

Read the Official Description

BSBA marketing

University of Denver

Zatímco reklama je součástí marketingu, to není všechno marketingu. Peter Drucker, velmi slavný podnikatel, popisuje úlohu marketingu v podnikání takto: "Protože účelem podnikání je vytvoření zákazníka, obchodní podnik má dvě - a pouze dvě - základní funkce: marketing a inovace. Marketing a inovace přinesly výsledky; vše ostatní jsou náklady. Marketing je rozlišovací, unikátní funkce podniku. "V našem programu, budeme vám pomohou naučit se řešit marketingových problémů, inovovat, myslet strategicky, kriticky a tvořivě o informacích, se kterou jsou prezentovány, stejně jako pro komunikaci vaše myšlenky efektivněji. Budete pracovat v týmech, budete myslet globálně o marketingu, budete schopni rozpoznat etické a právní problémy, se kterými se mohou setkat. Budete také uvažovat o digitální příležitostí k dispozici, jak si procvičit si používání své marketingové znalosti vytvářet hodnotu pro zákazníky, akcionáře, zaměstnanci a dalšími zúčastněnými stranami podniku.

Budeme očekávat, že vám převzít odpovědnost za své učení tím, že navštěvuje každou třídu, což přispívá ke svým týmům a vašich diskusích, udržet své slovo a dosažení vašich cílů.

Marketing je vzrušující oblast, která řeší mnoho změn odehrávajících se v business-to-spotřebiteli a business-to-business prostředí. Naše pole obsahuje digitální a další mediální propagační akce, včetně pracovní buď pro klienty či reklamní agentury, plánují sociální a mobilní kampaně a analýze výsledků své práce. Připravíme vás jít do prodeje business-to-business nebo být součástí celosvětové marketingové organizace, pracovat v řízení dodavatelského řetězce, nebo ve službách marketingu. Náš stáž program je jedním z nejlepších na vysoké škole. Budete mít mnoho příležitostí k dispozici pro zajištění alespoň jednu stáž v průběhu studia. Studenti zjistili, že zkušenosti získané v průběhu procesu stáž pomohla jim lépe pochopit učebna diskusní témata.

Spolu s požadovanými hlavních kurzů spotřebitelského chování, business-to-business marketing, marketingový výzkum, mezinárodní marketing a integrované marketingové strategie, budete mít čtyři volitelných vybrat z velmi široké nabídky kurzů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Denver, Colorado
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Denver, Colorado
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu