Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Z nedávné prodejní soutěže se družička Olivia Royce objevila ve své premiérové ​​dvouminutové nabídce rychlého prodeje. Její výkon je příkladem odborného vzdělávání, které program PSB Selling Program nabízí, aby pomohl studentům dosáhnout úspěšné kariéry v oblasti prodeje. Olivia Royce Prezentace

Hlavní prodej se zaměřuje na přípravu studentů pracovat pro některé z nejvýznačnějších společností s dlouhodobým potenciálem kariéry. Jako obchodní zástupce bude mít student přístup k nejmodernějšímu prodejnímu středisku Harris Sales Education v Cottrell Hall, kde se naučí vytvářet hlubokou a vzájemnou důvěru prostřednictvím empatického poslechu, odborných znalostí a přizpůsobených prezentací dovednosti. Student postupně buduje důvěru s praktickými zkušenostmi ve třídě; v zaznamenaných cvičeních na hraní rolí; a před kolegy, profesory a navštěvujícími manažery. Student bude kultivovat kritické znalosti a základní kompetence potřebné na konkurenčním, komplexním a dynamickém trhu. Dokončení kurzů v procesu prodeje, vyjednávání a vedení prodeje, stejně jako příležitostí soutěžit v soutěži o obchodní plán, pomůže studentům se učit se zdokonalit své obchodní dovednosti.

Profesionální prodejní program

Profesionální prodejní program se nachází v Harris Sales Education Centre na High Point University . Posláním Programu Profesionálního prodeje je poskytnout studentům nástroje a zkušenosti, které významně zlepší jejich hodnotu pro prodejní profese, předvést vynikající talenty našich studentů a poskytnout zaměstnavatelům přesvědčivý výběr zdroje pro nábor motivovaných a kvalifikovaných nových prodejní talent. Prodejní školicí středisko je centrem rozvoje, směru a činností prodejního programu. To nabízí:

 • Role-play labs - individuální zařízení pro prodejní hovory role-hry, které jsou jedinečně zařízené vytvořit realistické podnikové nákupní prostředí pomocí digitálního nahrávání se živým vysíláním do soudních výkladových místností
 • Poznejte a pozdravte zařízení
 • Konferenční místnosti
 • Zasedací místnosti soudců
 • Prostory rozhovoru
 • Prodejní třídy

Prodejní cíle klubu

Věříme, že každý student by se měl naučit prodat jako základní životní dovednost. Členství v prodejním klubu je tedy otevřené všem studentům v každé disciplíně. Cílem prodejního klubu je připravit studenty na:

 • Učte se a zdokonalte dovednosti, které odlišují špičkové profesionální obchodní ředitele
 • Předvést svůj talent na národní scéně
 • Síť s náborovými pracovníky a vedoucími pracovníky v setkáních a pozdravech
 • Rozhovor pro získání nabídky práce a praxe
 • Soutěží každoročně ve třech významných interkolekulárních prodejních soutěžích
 • Reprezentuje High Point University s hrdostí a důstojností a je uznáván jako mimořádný

Prodej soutěží

Prodejní klub HPU se účastní vícedenních prodejních soutěží, v nichž se konají soutěže o role-play ve studiích ve stylu živých turnajů, příležitosti k vytváření sítí a prodejní kariérový veletrh. Korporace přispívají velkým množstvím peněz, aby byli jedním z mnoha sponzorů těchto akcí, což jim umožní předem obdržet životopisů soutěžících a připravit se na hledání kandidátů na pracovní příležitosti a stáže. Zápis úspěchu členů prodejního klubu HPU je působivý.

Kariérní možnosti

Hlavní část prodeje se zaměřuje na přípravu studentů pracovat pro některé z nejvýznačnějších společností s dlouhodobým potenciálem kariéry. Jako obchodní zástupce na High Point University Earl N. Phillips School of Business se studenti naučí vytvářet hlubokou a vzájemnou důvěru prostřednictvím empatického poslechu, odborných znalostí a přizpůsobených prezentačních dovedností. Student postupně buduje důvěru s praktickými zkušenostmi ve třídě; v zaznamenaných cvičeních na hraní rolí; a před kolegy, profesory a navštěvujícími manažery. Student bude kultivovat kritické znalosti a základní kompetence potřebné na konkurenčním, komplexním a dynamickém trhu. Student absolvuje kurzy v procesu prodeje, vyjednávání, vedení prodeje a další.

Hlavním cílem prodeje s koncentrací v nábytkářském průmyslu je soustředit se na přípravu studentů, aby uspěli v jednom z nejdůležitějších světových odvětví s výjimečným globálním potenciálem růstu. Jako hlavní v tomto jedinečném a vzrušujícím programu na High Point University Phillips School of Business, student se naučí, jak navrhnout, plánovat, strategicky, prodávat a řídit úspěch v nábytkářském průmyslu.

Požadavky na kurz

Společnost Phillips School of Business nabízí titul BSBA v oblasti prodeje. Chcete-li absolvovat High Point University s tímto studijním programem, musí absolvovat následující:

BSBA v prodeji

Hlavní požadavky

* Nejméně 8 kreditů z požadavků na univerzitní jádro je "zakotveno" v rámci každé hlavní. Přestože se tyto překrývající se kredity odrážejí v součtu kreditů jak pro hlavní požadavky, tak pro základní požadavky na univerzitu, nepočítají se dvakrát ve výpočtech volitelných a celkových kreditů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z High Point University »

Poslední aktualizace July 30, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Price
35,118 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date