Místo: Canterbury

Tento program poskytuje důkladnou průpravu v podnikání, a odborné znalosti a dovednosti v oblasti mezinárodního obchodu.

Moderní podnikatelské prostředí je stále více mezinárodní. V důsledku toho, tento program se zaměřuje na základní témata, která jsou klíčem k úspěchu všech podniků ", v kombinaci se studiem současných otázek v mezinárodním podnikatelském prostředí. Máte možnost studovat moderní evropský jazyk, a možnost strávit rok v Evropě nebo Asii, v jedné z našich partnerských univerzit.

Program vám vybavuje s klíčovými dovednostmi a znalostmi nezbytné pro řízení podniku, a to jak v tuzemsku i v mezinárodním kontextu. To bude silně apelovat na studenty, kteří uvažují o budoucí kariéru v oblasti mezinárodního managementu.

Studijní možnosti

Program International Business je 3 nebo 4 roky diplom s volitelným 3. ročníku strávil na partnerské univerzity v Evropě nebo Asii, nebo v profesionálním pracovní stáže, aby posílily své zkušenosti a zaměstnatelnosti.

Rok v zahraničí se bude konat od roku 2 a 3. To zařídíme s integrovaným znalostí ekonomického, sociálního a kulturního prostředí získané prostřednictvím jazyka a obchodní studie. Budete muset vybrat moduly v evropském jazyce, aby se přístup roku, v Evropě nebo Asii, které vám dá dobrou znalost jazyka a kultury ostatních regionů.

Jednotlivé Úspěchy:

  • BSc (Hons) International Business (N126)
  • BSc (Hons) International Business s rok v zahraničí (N127)
  • BSc (Hons) International Business s rokem v průmyslu (N128)

Rozvíjet své zaměstnatelnosti

Jsme zařadil 20. ve Velké Británii pro absolvování vyhlídky na zaměstnání studentů podle The Times Good University Guide 2016.

BSc (Hons) International Business studijní vám dává akademický základ, co potřebujete pro kariéru v mezinárodním obchodě nebo řízení. Kent stupeň nabízí studentům vynikající kariérní vyhlídky a absolventů stále mají vynikající pověst mezi zaměstnavateli. Náš International Business absolventi najít práci v oblasti řízení a poradenství a to jak v zámoří a ve Velké Británii veřejného a soukromého sektoru. Absolventi Kent se posléze obsadily pozice v širokém spektru podniků a odvětví, včetně Deloitte, KPMG, Pricewaterhouse Coopers, Lloyds, Sainsburys PLC, Tesco, Transport for London, Yahoo! UK, Thames Valley Police, Heineken, široký sortiment reklamních agentur a řízení poradenských firem. Ostatní absolventi také pokračovali založit vlastní úspěšné obchodní podniky nebo start-up.

Kent Business School představuje nepřeberné množství možností pro vás získat mnohem více, než je vaše cenné obchodní stupeň. Máme silné spojení s mnoha světovými organizacemi, a poskytnout šanci pro vás k síti s nimi a získat užitečné připojení, které vám umožní zlepšit své zkušenosti studentů a zvýšit zaměstnatelnost. Pořádáme akce nebo činnosti s těmito organizacemi a sdruženími, které bude mít rovněž prospěch své praktické zkušenosti a zlepšit svou budoucí kariérní vyhlídky. Poskytujeme ideální zázemí v mezinárodní vzdělávací prostředí pro vás navazovat styky s přáteli a kolegy, zatímco ve škole a po dokončení studia, v rámci absolventů Kent Business School, který zůstane s vámi dlouho poté, co jste absolvent a může poskytovat pomoc ve vašem budoucí kariéru.

Organizace, které poskytují stáže pro váš rok v průmyslu nebo rok v zahraničí mohli tento systém jako účinný způsob, jak najít nové potenciální zaměstnance, takže obě schémata vám jednoznačnou výhodu, pokud jde o vyhlídky na zaměstnání a opravdu zlepšit své kariérní vyhlídky.

Kent Business School, získáte mnoho klíčových přenositelných dovedností zaměstnavatelé hledají. Ty se učí analyzovat kriticky myslet kreativně vyjádřit své názory výstižně, efektivně řídit svůj čas, a dobře fungují samostatně i ve skupinách.

Studenti, kteří chtějí studovat v zahraničí po dobu jednoho roku potřebovat minimálně průměru 60% u Stage 1 a 2. stupni, s dobrou docházku a akademické postavení. Studenti musí absolvovat zámořských cestovního zdravotního dotazníku a zúčastnit se před odjezdem instruktáž ze strany do zahraničí týmu. Viz dostupné možnosti programem. Studium v ​​zahraničí místa jsou vždy v závislosti na dostupnosti.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Kent Business School, University of Kent

Zobraz 5 více kurzů z Kent Business School, University of Kent »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date