BSC (Hons) psychologie

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Popis programu

Read the Official Description

BSC (Hons) psychologie

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

BSC (Hons) psychologie

Naši studenti nás doporučí! V posledním národním průzkumu studentů by 94% našich nedávných studentů psychologie BS (Hons) doporučilo studium na NTU. (National Student Survey 2017).

Naše British Psychological Society (BPS) akreditované studijní zkoumá tajemství toho, co z nás dělá lidi, co to znamená být naživu a proč se chováme v tom, jak děláme.

Tento kurz pokrývá všechny hlavní oblasti psychologie stanovené osnov British Psychological Society (BPS). Budete zkoumat lidskou bytost, jak funguje mozek, postupy a mechanismy lidského myšlení, cítění a chování a jak psychologové, psychologický výzkum a terapie může hmatatelně a pozitivní změnu do života a společnosti lidí.

Proč si vybrat tento kurz?

Vynikající výuka a výzkum

Spojením kurzů psychologie na NTU budete součástí výzkumné aktivní komunity.

 • Během posledního ročníku navrhneme a provedeme vlastní výzkum a možná budete mít příležitost soutěžit o placenou práci jako asistent výzkumu mezi druhým a třemi roky.
 • 60% našich výstupů z výzkumu bylo považováno za mezinárodně vynikající nebo světovou špičku v REF 2014 a 100% našeho dopadu na výzkum je mezinárodně vynikající, přičemž 73% je označováno za světovou špičku.
 • 95% BSc (Hons) psychologie na plný úvazek studenti souhlasí s tím, že zaměstnanci jsou dobří při vysvětlování věcí (National Student Survey 2017).

Profesní dovednosti a uznání

 • Naše kurzy psychologie * jsou akreditovány britskou psychologickou společností (BPS) tak dlouho, dokud budete absolvovat nejméně 2,2 titulů vyznamenání budete mít nárok na získání titulu absolventa pro oprávněné členství v BPS - nezbytnou kvalifikaci, pokud si přejete pokračovat v dalším vzdělávání a kariéře jako profesionální psycholog.
 • Můžete získat praktické zkušenosti mezi druhý a třetí rok, jakož i vykonávat pracovní stáž nebo studium v ​​zahraničí na jedné z našich partnerských institucí.
 • Máte také možnost zvolit absolvovat čtyři roční kurz, který zahrnuje celoroční pracovní stáž.
 • Ve vašem posledním roce získáte příležitost zúčastnit se našeho modulu Odborná praxe v psychologii. Vám nabízí možnost zažít život jako poradce psycholog, poskytování psychologické řešení reálných problémů.

* nezahrnuje kurzy psychologie v Nottingham právnické fakultě, nebo Nottingham Institute of Education

Osobní zkušenost

Přizpůsobte si své vzdělávací zkušenosti - s řadou volitelných modulů a cest, můžete sledovat své vlastní zájmy a začít formovat své učení k dalšímu studiu a / nebo konkrétní kariéře.

Na konci svého prvního ročníku si můžete vybrat specializovanou psychologickou nebo forenzní nebo vzdělávací a vývojovou psychologii výběrem odborné cesty.

Budete mít příležitost přizpůsobit své studium výběrem možností z jedinečné řady modulů v posledním roce.

Odborný personál a specializovaná zařízení

 • Studie v jedné z největších oddělení psychologie ve Velké Británii. Budete vyučováni a dohlížet přes 80 odborných psychologů, kteří mají rozmanité spektrum zájmů a oblastí výzkumu.
 • Budete moci plně využít naší vynikající vyučování laboratorní apartmá. Vybavení a vybavení jsou výhradně pro studenty psychologie a pomohou vám provést vlastní výzkum a analýzu dat.

Co budete studovat

V prvních dvou letech tohoto stupně, budete dokončení základních modulů v biologických, sociální, vývojové a kognitivní psychologie, stejně jako koncepční a historické problémy. Budete také provádět výcvik v metodách výzkumu a statistiky.

Ve vašem posledním roce budete dokončit empirický výzkumný projekt zaměřený na téma podle vlastního výběru pod dohledem výzkumného aktivního člena personálu, a podílet se na inovativní odborné praxe v oboru psychologie konferenci. Ten, který je jedinečný rys psychologie na NTU, vám nabízí možnost vyzkoušet si život jako poradce psycholog, poskytovat psychologické řešení reálných scénářů problémových dodávaných externími organizacemi a prezentovat svá řešení těmto organizacím v profesionálním formát konference.

Čtyřletý umístění kurs

Máte také možnost zvolit absolvovat čtyři roční kurz, který zahrnuje celoroční pracovní stáž v rozmezí roku dva a třetím rokem. Je třeba použít s kódem C801 UCAS je třeba zvážit pro čtyřletého sendvič / umístění kurzu.

Studium v ​​zahraničí

Studenti na tři roky na plný úvazek samozřejmě může mít také možnost studovat v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit. Současné umístění našich partnerských institucí zahrnují, Austrálie, Nizozemsko, Polsko a Španělsko. Budete rozhodnout hned na začátku svého prvního roku, pokud byste chtěli požádat o účast ve výměnném programu. Ty by studovat v zahraničí od roku dva a třetím roce a bylo by proto zahrnovat prodloužení délky kurzu na čtyři roky. Studium v ​​zahraničí volba je dostupná pouze pro studenty na tři roky na plný úvazek trase, a proto je třeba použít s kódem C800 UCAS.

Přizpůsobit svůj vzdělávací zkušenost - s řadou volitelných modulů a jejich propojení můžete sledovat své vlastní zájmy a začít formovat své učení k dalšímu studiu a / nebo konkrétní kariéry.

Jak jste učil

The (Hons) Psychologie BSC je vyučován zkušenými pracovníky zvyklý pracovat se studenty z nejrůznějších prostředí a s různou úrovní dovedností a zkušeností.

Abychom vám mohli poskytnout vzdělávací zkušenost prvotřídní a zaručit budete mít možnost, aby co nejvíce svého času na univerzitě budete dostávat dobu kontaktu přes pestrou škálu způsobů realizace, včetně přednášek, workshopů, malé skupiny semináře a on- on-one dohled. Menší skupina semináře a workshopy poskytnout příležitost k rozvíjení:

 • schopnost řešit problémy
 • skupinová práce
 • analýza
 • diskutování dovednosti
 • prezentační dovednosti
 • schopnost diskutovat o široké spektrum názorů.

97% z BSC (Hons) Psychologie studentů prezenčního studia se shodují, že zaměstnanci jsou dobře vysvětlit věci. (National Student Survey 2016)

Nezávislá studie

Nezávislá studie je důležitou součástí tohoto předmětu. Během těchto tří let svého kurzu plánovaným kontaktních hodin obdržíte se bude postupně snižovat, jak budete rozvíjet dovednosti potřebné, aby provedla nezávislou studii nebo disertační práce ve svém posledním roce. Stále budete mít pravidelný kontakt se svými lektory a pokud je to nutné hoc konzultace ad mohou být uspořádány.

Jak budu hodnotit?

Budete být posuzovány v mnoha různými způsoby a na modulární bázi; tradičními prostředky, jako jsou vyšetření a esejů, ale také ve více inovativní způsoby, jako výzkumných zpráv, ústních a plakátových prezentací a závěrečnou rok výzkumného projektu. Náš rozmanitý přístup k hodnocení umožňuje studentům prokázat šíři svých schopností a poskytuje příležitost pro všechny vyniknout.

Rozsah hodnotících nástrojů byl uznáván jako jeden ze silných stránek kurs Akreditační komise BPS a vnější vyšetřovatelů.

V reakci na zpětnou vazbu studentů univerzity zavedly politiku, která zajišťuje výrazné dílo se vrací do elektronicky do tří týdnů od podání.

Psychologie seminář série

Budete mít možnost zúčastnit katedry psychologie sérií seminářů, které se koná v průběhu akademického roku. Semináře zvát odborníky a profesionál prezentovat své publikace a výsledky výzkumu. To je nedílnou součástí výzkumného kultury v oddělení psychologie a stimuluje myšlení a diskuse.

96% z BSC (Hons) Psychologie studentů prezenčního studia se shodují, že zaměstnanci jsou nadšení tím, co se učí. (National Student Survey 2016)

Kariéra a zaměstnatelnost

Pracovní zkušenosti příležitosti

Naše Psychologické kurzy jsou navrženy tak, že si můžete vytvořit všechny znalosti a dovednosti, které budete potřebovat pro své budoucí kariéry. Kurz bude rozvíjet své přenositelné dovednosti, včetně:

 • číselný
 • komunikace
 • prezentace
 • analytická
 • zkušenosti s řešením problému.

Velmi vyhledávaná zaměstnavateli, tyto dovednosti bude vás v silné pozici v rámci trhu absolventa.

Kurz umožňuje studentům zvolit volitelnou pracovní-Based psychologie praxe modul. Studenti, kteří podílet se na tomto modulu získají aby se zapojily do prací souvisejících s rolí prostřednictvím dobrovolnictví, placenou práci nebo sledování na pracovišti.

Budete mít možnost podílet se na našem výkonu povolání v oboru psychologie konferenci, která je jedinečná pro NTU. To vám poskytuje možnost prožít život jako konzultant psycholog, poskytovat psychologické řešení reálných scénářů problémových dodávaných externími organizacemi, a prezentovat svá řešení těchto organizací v profesionálním konferenčním formátu.

Čtyřletý umístění kurs

Máte také možnost zvolit absolvovat čtyři roční kurz, který zahrnuje celoroční pracovní stáž. Je třeba použít s kódem C801 UCAS je třeba zvážit pro čtyřletého sendvič / umístění kurzu.

Doporučujeme všem našim studentům podílet se na dobrovolné práci. Nottingham Trent Dobrovolnictví vám umožní zapojit se v jeden den výzvy, studenta-vedl projekty a dobrovolníka obchodě. Můžete také získat formální uznání za své úspěchy mimo předchozích studií s naší Acceler8 zaměstnatelnosti ocenění. Toto ocenění zlepší vaše zaměstnatelnost vyhlídky a působí jako záznam zkušeností získáte v NTU.

Váš profesní rozvoj

S Britské psychologické společnosti je GBC zabezpečena, budete mít nárok na promoci usilovat o další postgraduální (Masters of doktorské) výcvik v psychologii, možná jako profesionální psycholog (v soudním, klinický, vzdělání, povolání, poradenství a psychologie sportu), pro vykonávat akademické a / nebo výzkumnou kariéru v různých oblastech psychologie (tím, že pracuje jako výzkumný asistent, například, nebo tím, že studuje na Masters nebo PhD), nebo prostě se využily přenositelné dovednosti jste se naučili v kurzu dosáhli společného cíle zaměřeného kariéra mimo psychologie.

Psychologie kvalifikace mají tendenci být velmi oblíbený u všech zaměstnavatelů, protože vyžadují schopnost efektivně komunikovat v mluvené i psané formě (prostřednictvím verbální prezentace a psaní esejů a zpráv), schopnost řešit problémy v reálném světě a dobře vyvinuté numerické dovednosti , To vše znamená, že budete velmi dobrou pozici vydělávat na jiných absolvent pracovních příležitostí v oblastech tak rozmanitých, jako je marketing, žurnalistika, lidských zdrojů, policejní a vyučování. může být požadováno další studium či školení pro některé z těchto rolí.

Úloha tituly níže naznačit kariéry naši čerství absolventi psychologie se sledují: *

 • Reklama a Marketing Manager
 • asistent Psycholog
 • Communications Officer
 • Healthcare asistent
 • Marketingový asistent
 • Mental Health Assistant Support
 • Dozorce
 • Recovery Support Worker
 • náborový konzultant
 • Logopedie Assistant
 • Pomocný učitel
 • Trainee duševní zdraví Praktický lékař.
 • Nejnovější průzkum Dlhé vysokoškolák má za následek 2011-12 - 2014-15.

Existují příležitosti k rozvoji vztahů s příslušnými organizacemi a potenciálními zaměstnavateli, pokud jste se zavazují, čtyři roky sendvič kurz nebo prostřednictvím volitelného psychologie praxe modulu založeného na pracovní činnosti v posledním roce kurzu.

Zaměstnatelný tým

Kariérách a zaměstnatelnost rada je, aby všechny naše vysokoškoláky k dispozici a je poskytována týmem podléhajících specialistů v rámci katedry psychologie a zaměstnatelnosti tým univerzity.

Psychologie je velmi hrdá na své absolventy a jejich úspěchy. Velice se těšíme na který vám pomůže přejít na zvoleném kariéru ať už v psychologii nebo mimo ni.

100% BSC (Hons) Psychologie sendvičových studenty jít do práce nebo další studium do šesti měsíců. (Nejnovější průzkum Dlhé vysokoškolák má za následek 2014-15)

Vstupní požadavky

Spojené království

Pro vstup do září 2018 budete potřebovat následující.

Tři roky na plný úvazek

 • A-levels - BCC; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DMM; nebo
 • 104 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSEs - anglicky a matematika třída C.

Čtyřleté umístění

 • A-levels - BBB; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DDM; nebo
 • 120 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSEs - anglicky a matematika třída C.

Rovněž se domníváme rovnocennou kvalifikaci a jejich kombinace.

Všechny žádosti jsou posuzovány případ od případu. Jsme rádi, že přijímáme žádosti od dospělých studentů a studentů s kvalifikací na přístup nebo mnoha jinými typy standardních a nestandardních kvalifikací, pro které můžeme vypočítat body UCAS. Nestandardní žadatelé mohou být vyslechnuta.

Vezměte prosím na vědomí, že před zahájením práce s mladými lidmi nebo zranitelnými skupinami obyvatel bude nutná kontrola zpřístupnění a vyloučení (předtím známá jako oddělení zpravodajských služeb), ale není zapotřebí k přijetí na psychologii BSc (Hons) se sociologií.

Mezinárodní

Přijímáme kvalifikace ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našeho bakalářské tituly. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Pro vstup do září 2018 budete potřebovat následující.

Tři roky na plný úvazek

 • A-levels - BCC; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DMM; nebo
 • 104 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSEs - anglicky a matematika třída C.

Čtyřleté umístění

 • A-levels - BBB; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DDM; nebo
 • 120 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSEs - anglicky a matematika třída C.

Rovněž se domníváme rovnocennou kvalifikaci a jejich kombinace.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, musíte nám ukázat, že vaše jazykové dovednosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Obvykle požádat o zkoušku IELTS a budeme akceptovat některé alternativní anglické jazykové testy.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 4 let
Denní studium
Price
Cena
9,250 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Nottingham, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Nottingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu