BSC (Hons) v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce

Všeobecné informace

Popis programu

BSC (Hons) v oblasti logistiky a Supply Chain Management

bsc401

Program Chain Management logistika a zásobování je určen produkovat absolventy, kteří jsou vybaveny jak odborné znalosti a komplexní kompetencí v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce, které jim umožní řešit naléhavé problémy ve všech druzích organizací, ať už provozu nebo výroby, zisku nebo ne za- zisk, domácí nebo globální, velcí korporátní podniky nebo podnikatelské podniky. Studie v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce poskytují nastavení pro studenty seznámit se s logistikou, řízení dodavatelského řetězce, business-to-business a řízení provozu souvisejících tématech. Tento program je určen pro studenty se zájmem o výzvách a příležitostech navrhování, provozu a zlepšení účinné a efektivní dodavatelské sítě, stejně jako ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v různých souvisejících podnikových struktur, od malých až středních velikostí podniky až po velké nadnárodní firmy.

Co budete studovat

Deree studenti mohou dokončit dvojí titul, to znamená, že si Deree americkou míru spolu s Open University potvrzeného nálezu (UK studia), za pouhé čtyři roky. Studenti začíná ve studiu (první rok) výběrem mezi vzdělávacích kurzů liberální. V následujících letech budou navštěvovat kurzy jejich hlavní.

Program Chain Management logistiky a Supply si klade za cíl podporovat široký, analytické a vysoce integrované studijní podnikání se specializací v oboru řízení dodavatelského řetězce. Supply Chain Management specifické moduly jsou zaměřeny na: poskytování hluboké znalosti logistiky a dodavatelských sítí, získávání důkladné znalosti a pochopení ekonomických, společensko-kulturní, právní a politické prostředí, ve kterém dodavatelské sítě fungovaly; poskytování odborných znalostí klíčových funkcí a procesů dodavatelského řetězce v obchodních systémech a rozvoj osobních kompetencí žáků potřebných k vedení firemní iniciativy, a posílení schopností pro celoživotní vzdělávání a osobního rozvoje s cílem přispět ke společnosti jako celku. Součástí programu je i volitelnou složku, která je úvěrovou-odhalovat stáž umístění v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce.

Kariéra / postgraduální studium Příležitosti

Studenti, kteří zastávají BSc (Hons) v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce mají k dispozici širokou škálu možností kariéry na místní, národní i mezinárodní úrovni.

Teoretické, praktické a zážitkové základy poskytované tím, že studuje logistika a absolventy pomoc Chain řízení dodavatelského fungovat pohodlně a efektivně v každém související současný dodavatelského řetězce podnikatelského prostředí. Kromě toho, absolventi jsou dobře připraveni pro vstup do specializovaných programů na úrovni absolventa. Program je vyvíjen s potřebami zaměstnavatelů v mysli. Vysoká škola úzce spolupracuje s předními zaměstnavateli pouze v soukromém sektoru, aby zajistily, že vzdělávací program je stále relevantní a kariéru řízený. Vazby s průmyslu, obchodu a lodní dopravy vytváří ideální příležitosti pro podporu kariéry.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 ... Čtěte více

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 years, ACG has been offering transformative education and cultivating a fertile intellectual and cultural collaboration between Greece and the United States. Méně