BSC Hons v aplikované matematiky

University of Johannesburg

Popis programu

Read the Official Description

BSC Hons v aplikované matematiky

University of Johannesburg

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v bakalářských Úspěchy aplikované matematiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Osnovy BSC Úspěchy Aplikovaná matematika se skládá z DEVĚT semestr moduly (dle vlastního výběru) a krátký písemný projekt (APM0167) (povinné). Semestr moduly jsou zkoumány na konci semestru, ve kterém jsou uvedeny. Projekt je pod dohledem lektora a předkládá studenta jako přednášce na předem stanovenou dobu.

Projekt má váhu jednoho semestru modulu zkoumali interně. Volba semestrálních modulů se provádí po konzultaci s vedoucím oddělení. Schválené moduly od spřízněných oborů až do maximálně jednoho roku programu nebo dvou semestrálních modulů může být zahrnuty do osnov ctí).

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu