BSC Hons v zoologii

University of Johannesburg

Popis programu

Read the Official Description

BSC Hons v zoologii

University of Johannesburg

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů zoologie a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

BSc Hons: Zoologie () zahrnuje HBS003 11 modulů složený z modulů ZOO0017, ZOO0027, ZOO0037, ZOO0047, ZOO0057, ZOO0067, ZOO0077, ZOO0097, ZOO0098, ZOO0127 a ZOO0157. Oddělení každoročně určuje dostupnost modulů.
NSK Úroveň: 7
Kredity: 138
Pravidla přístupu: BSC stupeň se zoologie jako major

Podmínky pro přijetí

Omezený počet účastníků (cca. 12) budou přijímány každoročně. Toto číslo se zakládá na volných míst v oddělení. Konečná přejímka bude vycházet z konečných výsledků ročně, získání minimálně 65% v testu anglické odborné způsobilosti a výsledek písemné žádosti o snadnou typu, které byly vyčísleny akademických pracovníků katedry zoologie.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu