BSC ocenění v architektuře a designu v oblasti životního prostředí

University of Westminster - Faculty of Architecture and the Built Environment

Popis programu

Read the Official Description

BSC ocenění v architektuře a designu v oblasti životního prostředí

University of Westminster - Faculty of Architecture and the Built Environment

Tento nový kurz zahrnuje dále jen "umělecké" a "vědecké" vytvořit novou generaci architektů, kteří jsou nejen architektonicky kompetentní a ekologicky vědomi, ale také možnost prozkoumat prostorové poetiku s přístupem na důkazech informovala, selektivně vyhodnotit varianty návrhu a vyčíslit stavební výkonu, přínosy pro životní prostředí a dopady svých návrhů.

Budete rozvíjet své tvůrčí prostor a výrobu formu, environmentální design, technické a analytické schopnosti, stejně jako vaše kritické myšlení a povědomí širšího architektonického kontextu. Tento kurz vám poskytne odborné dovednosti, které mohou být použity jak v architektonické praxi a designového poradenství v oblasti životního prostředí.

Polovinu svého času na hřišti bude vynaloženo na studiových založené na projektovou činnost a půl na bioklimatických, historické, kulturní, sociálně-ekonomických a odborných studií. Všechny moduly mají silný interdisciplinární přístup, který klade důraz na přidanou hodnotu pro životní prostředí architekti přinést stavebnictví a pro společnost.

Kurz je v současné době čeká na potvrzení RIBA, i když byla podána žádost o ověření. Univerzita je přesvědčena o získání úspěšné validace v tomto okamžiku všichni studenti, kteří úspěšně absolvovali kurz bude odměněn RIBA (část 1) ověřenou kvalifikaci požadovanou pro profesionální registrace.

Předměty studia

Tyto předměty jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Obsah předmětu

Během tří let se kurz bude zahrnovat specifické oblasti podléhající:

Rok 1: Snímání Environment

V prvním roce získáte znalosti z architektonického návrhu a ekologických zásad, které řídí a zlepšují architektonické myšlení, a naučit se důkazy informovaný přístup a kvantifikaci dovednosti, které vám umožní provádět prostorové, vyhodnocování environmentální a energetické designových návrhů. Získáte základní dovednosti (technické, konstrukční a zastupování dovednosti) prostřednictvím své osobní zkušenosti architektonického prostoru.

Typickými oblastmi budou zahrnovat:

 • Architektonické a environmentální design 1
 • Dějiny a teorie architektury a designu životního prostředí
 • Environmentální design a principy stavební fyziky

Rok 2: Transformace a aplikace

Budete upevňovat a uplatňovat architektonické a environmentální principy a dovednosti získané v roce 1 do širších souvislostech směrem od osobního prostoru do gesce budovy a jejího okolí.

Typickými oblastmi budou zahrnovat:

 • Architektonické a environmentální design
 • Architektura, klimatu, životní prostředí a energetiku
 • Dějiny a teorie architektury a designu životního prostředí
 • Zero-plus Energie stavební design

Rok 3: Vyšla a Making

Ve svém celoročního projektu práce bude soustředit na návrh architektonického tvrzení, výrobu a testování prototypu / složky, příprava vám vystoupit do praxe s důvěrou v architektonickém a environmentálním designu a použití různých predikce moderní budova výkonnosti a testovací nástroje.

Typickými oblastmi bude zahrnovat:

 • Design and Research Brief
 • Závěrečný projekt práce
 • Analýza Building Performance
 • Prototyp výroba a testování
 • Posouzení vlivu na životní prostředí a energetiku
 • Odborná praxe

Přidružené kariéry

Tento kurz vám poskytne odborné dovednosti, které mohou být použity jak v architektonické praxi a designového poradenství v oblasti životního prostředí. Problémy design a výzkum byl ve svém závěrečném projektu práce by také mohlo vést k dalšímu výzkumu, který má být sledován v oddělení architektury pochodu magisterských programů (Part II) a.

Vybavení

Kurz je dodáván v našem centrálním Londýně Marylebone Campus, která je snadno dostupný pro všechny druhy veřejné dopravy.

Projektové práce je vyvinut v rámci specializovaných studiových prostor. Kromě state-of-the-art CAD laboratoři kompletní sada 100 počítačů byl nainstalován v designérských studií na nejvyšší specifikace a se všemi nejnovější verzi softwaru. Společně tato zařízení nabízejí širokou škálu kresba, grafika a video aplikace. Kovoobrábění a dřevozpracující dílnách, stejně jako jiné podpůrné zařízení jsou rovněž k dispozici. Patří mezi ně Environmental Laboratory, výroba laboratoř byla zahájena v dubnu 2015, poskytující inovativní vzdělávací prostředí, které nabízejí pokročilé digitální čaje, které umožňují procesů, jako je ABS a sádry 3D tisk, CNC nožem řezání, ve velkém měřítku CNC směrování, kovové frézování CNC a robotů zhotovení ,

Kurz rovněž využívá našich stavebních laboratoří, které obsahují širokou škálu zkušebního zařízení pro hodnocení environmentálních podmínek, jako je teplota, vlhkost, denní osvětlení, rychlost vzduchu a zvuku; a geodetické přístroje.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
9,250 GBP
Home / EU: £ 9250 - Overseas: £ 12.500
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu