BSC v aplikované matematiky

Eindhoven University of Technology

Popis programu

Read the Official Description

BSC v aplikované matematiky

Eindhoven University of Technology

Ať už je to váš mobilní telefon, bezpečnostní detaily pro svůj bankovní karty, dodávky výrobků do obchodů, zpracování obrazu v lékařském oboru nebo digitálního prototypu pro auto: žádný z nich by existovat bez matematiky. Je možné, že často dokonce dát myšlenku, ale matematika je neodmyslitelnou součástí našeho moderního světa.

To je důvod, proč tam je také konstantní poptávka po univerzální a široce nasaditelné matematiky, lidi, kteří mají na výzvu řešení problémů a navrhování nových produktů. Se podílí na tvorbě svět dnes i zítra něco, co vás přitahuje na? Baví vás dostat své zuby do problému a mějte na hledání řešení, dokud nebude vyřešena tak něco? Pokud ano, náš program v aplikované matematiky je právě pro vás.

Co je to Aplikovaná matematika?

Aplikovaná matematika je specifická forma matematiky. To zahrnuje použití matematických modelů s cílem zmapovat matematické jádro praktický problém. S aplikovanou matematiku, můžete vyřešit problémy, které na první pohled ani nemusí se zdají být matematický v přírodě. To by mohlo být, například, praktický problém, který existuje v průmyslu nebo v (vládních) orgánů.

Jako matematický problém někdy vyžaduje vyšetřování a zkoumání matematiky na více základní úrovni, může také muset provést hloubkovou studii jako aplikovaný matematik. A jak často spolupracují s odborníky z jiných oborů, budete potřebovat také možnost podívat se za své vlastní specializaci. To je to, co dělá aplikovanou matematiku tak fascinující.

Matematický model

Aplikované matematici vyrábět model problému a pak použít tento model provádět výpočty s cílem dospět k řešení. Řešení problému pomocí matematického modelu zahrnuje 3 prvky:

  • Modeling: budete vyrábět matematický model pro praktický problém. K tomu budete potřebovat znalosti matematiky a pole, ze kterého vzniká problém. Je proto často stává, že jste jako matematik spolupracovat s odborníkem z oboru, ve kterém vzniká ten problém.
  • Řešení: v případě, že matematický problém je jednoduché, bude odborník pole řešit problém sám. Pokud je to složitější, vy jako aplikovaný matematik pracovat společně s polní odborníkem.
  • Retranslaci řešení k původnímu problému: převést řešení matematického problému dle praktický problém, aby specialisté z druhé oblasti jsou schopni ji používat.

akreditace NVAO

Tento program je právně uznána a akreditována Akreditační organizace Nizozemska a Flander (NVAO).

This school offers programs in:
  • Holandský
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu