BSC V architektura, urbanismus a stavebních oborů

Eindhoven University of Technology

Popis programu

Read the Official Description

BSC V architektura, urbanismus a stavebních oborů

Eindhoven University of Technology

Podívejte se kolem sebe, v domě nebo okolí, ve kterém žijete nebo školy se zúčastnit. Vaše okolí jsou do značné míry závisí na architektuře a (občanské) inženýrství. Na TU / e architektura, urbanismus a ve stavebnictví Sciences netýká jen architektura, ale také rozvoj měst, stavební konstrukce, stavební fyzika, nemovitostí a správu a inženýrských staveb. Během svého studia zjistíte jakých oblastech vám vyhovuje nejlépe a pak si můžete vybrat specializovat v této oblasti.

Multidisciplinární bakalářské architektura, urbanismus & Building Sciences

Architektura, Urbanismus a ve stavebnictví vědy major je mix mezi teorií a praxí, mezi myšlením a dělá. Vy a vaši spolužáci se seznámí s navrhováním staveb, rodinných domů, kanceláří, muzeí nebo dokonce celých čtvrtí. V multidisciplinárním způsobem budete učit o strojírenství, designu a stavebního procesu.

Nejlépe hodnocené univerzita Eindhoven University of Technology (TU / e) je nejlepší univerzita (technologie), v Nizozemsku, v souladu s Elsevier 2015 a Keuzegids Universiteiten 2015 (Průvodce po Volba University 2014). Eindhoven University of Technology byl také nejlepší zařadil holandský univerzita v globálním zaměstnatelnost Survey.

Eindhoven University of Technology

Eindhoven University of Technology nabízí prvotřídní vzdělávací prostředí, které vám umožní vyniknout. Oceníte naše osobní přístup - ve zvyku osnov, v interaktivních přednášek, a radu od profesorů. Prvky úspěchu jsou všechny přítomné. Pomůžeme vám najít way.Our inženýrství program je zaměřen na výzkum jako první. To je, kde získáte znalosti budete používat přispívat společnosti a kariéře. Očekávat, že bude napadán fakulty uznávaných profesorů.

Eindhoven University of Technology se nachází v oblasti BrainPort, předního high-tech centrum Evropy a je domovem světových technologických firem a výzkumných ústavů. Prostřednictvím našich silných vazeb s regionem, víme, že společnosti hodnota absolventy TU / e a hledají dobře vyškolených techniků s mezinárodním pozadím. Časopis Forbes volá město Eindhoven "hands-dolů nejvíce vynalézavé město na světě". Nazýváme to skvělé místo pro start mezinárodní budoucnost.

Eindhoven

Eindhoven je moderní, dynamické město v nizozemské provincii Brabant, která zaručuje příjemný čas na vysoké škole a nabízí širokou škálu sportů a aktivit.

Eindhoven živé městské prostředí a typicky bujný Brabant způsob života se budete cítit jako doma. TU / e se nachází v BrainPort, top technologické oblasti, která je bití technologické srdce Nizozemska. Univerzita má výborné vztahy s high-tech firem a organizací v regionu - vztahy, které budou mít prospěch z doby, kdy jde o zjištění přiřazení stáže, promoce projekty a pracovní místa.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu