BSC V Automobilovém Průmyslu

Frederick University

Popis programu

Read the Official Description

BSC V Automobilovém Průmyslu

Frederick University

The AUTOMOTIVE ENGINEERING Studijní program poskytuje příležitost pro studenty získat hluboké znalosti v konkrétním automobilového inženýrství disciplíny. Program představuje rovnováhu mezi akademické a praktické směry. Připravuje své absolventy k přímému zaměstnání jako inženýrů Automotive a stanoví základ pro postgraduální studium v ​​oboru automobilového inženýrství.

Vyučovacím jazykem je angličtina.


Klíčové studijní výstupy

 1. Aplikovat různé metody, včetně matematické analýzy, počítačového modelování, nebo praktickými experimenty, vyřešit automobilové problémy související inženýrské.
 2. Použít vhodné metody provádět výzkum či jiné podrobné zkoumání technickým záležitostem souvisejícím s disciplínou automobilového inženýrství.
 3. Konstrukční řešení neznámých problémů, případně zahrnující ostatní disciplíny a jejich kreativitu rozvíjet nové a originální myšlenky a metody.
 4. Design a chování analytické, modelování a experimentální studium, kriticky zhodnotit dat a vyvození závěrů
 5. Uplatnit své znalosti a porozumění pro rozvoj praktických dovedností pro řešení problémů, vedení vyšetřování a navrhování technických zařízení a procesů.
 6. Uznat širší, non-technické důsledky technické praxe, etické, environmentální, komerční a průmyslové.
 7. Zhodnotit možnosti a omezení existujících a nově vznikajících technologií v oblasti automobilové techniky.
 8. Prokázat schopnost integrovat poznatky z různých oborů, a zvládnout složitost a pochopit příslušné techniky a metody, jejich omezení a non-technické důsledky technické praxe.
 9. Aplikovat nové a nově vznikající technologie vztahující se k oblasti automobilového inženýrství.
 10. Používat různé metody, jako je například technických zpráv a technických prezentací efektivně komunikovat s inženýrskou komunitou a společnosti jako celku.

Profesní profily absolventů

Absolventi programu budou mít obě vylepšené mezioborových dovedností v automobilovém průmyslu a obchodu a týmové dovednosti potřebné pro vedení vývoje produktů a procesů v tomto rychle se rozvíjejícím oboru. Splňují požadavky na zaměstnanosti v soukromém sektoru, jako jsou poradci služeb, řídících flotila inženýři, posuzovateli automobilových pojišťoven a státních institucí, jako je například silniční odboru dopravy. Mohou být také použity v průmyslu v oblastech souvisejících s automobilových dodavatelských firem.
Absolventi programu mohou být také použity jako pedagogů ve veřejných nebo soukromých středních školách.
Absolventi tohoto programu se mohou registrovat na technickou komorou Kypru (ETEK). School of Architecture, výtvarného a užitého umění škola pedagogická škola inženýrství a aplikovaných věd škola humanitních a společenských věd School of Health Sciences škole ekonomických věd a správy

Klikněte zde pro více informací

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
8 semestry
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kypr - Nicosia, Nicosia
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Kypr - Nicosia, Nicosia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu