BSc v chemii

&nbsp

Odbornost v chemii je nutné v mnoha laboratořích analýzy a kontroly kvality spojené se průmyslu, medicíně, agentur pro životní prostředí a jiných oborů.

&nbsp

&nbsp

Popis studia


Znalosti a dovednosti v oblasti chemie (analytická, anorganická, organická, fyzikální chemie a biochemie,, chemická technologie).

&nbsp

&nbsp

Cíle programu

  • Připravit odborníky v chemii.
  • Pro zajištění slučitelnosti tohoto lokálního programu s evropskými standardy kvality unie v oblasti chemie absolventy;
  • Chcete-li připravit lékárny schopné stát se potenciální vědci a učitelé školy.

&nbsp

Praktická cvičení


Po celou dobu jsou studenti povinni provádět praktickou činnost na Babes-Bolyai University, průmyslových podniků, laboratoře chemické analýzy.

&nbsp

&nbsp

Pracovního místa, potenciál oblasti profesionální činnosti


Absolventi v chemii může obsadit pozici chemik v laboratořích pro analýzu a kontrolu kvality z chemickém, farmaceutickém a kosmetickém, potravinářském průmyslu, v poradenských služeb marketingových materiálů a zařízení specifických pro chemické laboratoře, ale také v každé firmě provozní činnosti, které zahrnují chemické procesů. Na stav propagace programu psycho-pedagogického studia IST úroveň, může držitel tohoto certifikátu pracovat jako učitel i n povinné pre-universitary vzdělávací systém. 

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University Babes-Bolyai »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
6 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date