BSC V Inženýrském Stavitelství

Frederick University

Popis programu

Read the Official Description

BSC V Inženýrském Stavitelství

Frederick University

Cílem tohoto programu je připravit studenty profesionálně as inženýrů pro zaměstnanost v soukromém i veřejném sektoru průmyslu a poskytovat akademické zázemí plnit povinnosti Stavební inženýr ve velmi rozmanitém prostředí.


Program se zaměřuje na poskytování znalostí a dovedností v těchto širokých oblastech koncentrace:

 • Structural Engineering: Poskytuje základní i moderní strukturální inženýrské témat, které umožňují kombinaci analytických a návrhových dovedností, stejně jako experimentální techniky a využití počítačů odráží současný a pravděpodobný budoucí praxi, aby efektivně fungovat ve světě moderních postupů strukturálních prostředí.
 • Geotechnické inženýrství: umožňuje absolventům, aby vedoucí roli při plánování, hodnocení, projektování, výstavbu, údržbu a správu geotechnický infrastruktury.
 • Hydraulické a environmentální technologie: poskytnout studentům 1) schopnost diskutovat o důležité otázky, které se týkají znečišťování životního prostředí a možných řešení, 2) schopnosti navrhnout a implementovat řešení různých problémů spojených s čištění odpadních vod a odpadních vod, nakládání s pevnými odpady , a omezování znečištění ovzduší, 3) pochopení potřeb stanovených novými udržitelnému rozvoji cílů EU
 • Materiálové inženýrství: porozumět a použít vlastnosti a aplikace moderních materiálů v designu a konstrukci inženýrských staveb
 • Stavební management: tato oblast je zaměřena na poskytování state-of the-art dovednosti nezbytné pro absolventům vstoupit praxi vedení stavby, strukturální, environmentální, nebo hydrauliky inženýrských prací, nebo manažerských týmů.

Specializace ve stavebnictví

Ústav pozemního stavitelství, navíc k obecnému směru Civil Engineering, nabízí možnost se stavebním studentům specializovat se v určitých oblastech stavebnictví, které jsou čím dál tím důležitější v Kypru, jakož i mezinárodním prostředí. Program v současné době nabízí dvě specializace jsou stručně popsány níže.

ropné geotechnika

Kypr nedávno umístěn sám na mapě energie díky objevu značné zásoby zemního plynu a ropy případně i v jeho výlučné ekonomické zóně ve východním Středomoří. Geofyzikální průzkum a rozsáhlé vyšetřovací vrtání jsou již v plném proudu a průzkum smlouvy byly podepsány mezinárodních společností. Prostřednictvím těchto offshore geologických prací pro ropy a zemního plynu a upstream výrobu a těžbě uhlovodíků se odhaduje, že asi 6000 nových pracovních míst bude vytvořeno v této oblasti, přičemž většina z nich padá v sekcích strojírenství a technologie. V současné době je kyperská vláda a ministerstva školství a energetiku naléhat místními univerzitami nabídnout znalosti a vzdělání inženýrských absolventů místních které posílí jejich možnosti být zaměstnán v ropném a plynárenském průmyslu.

Navrhovaný specializace je "Petroleum Geotechnika" se zabývá řadou klíčových otázek, které přímo souvisejí se těžbou ropy a zemního plynu následujícím způsobem:

 • Oil & Gas geologie
 • ropné Geomechanika
 • Seismologie a geofyziky
 • Oil & Gas exploitations
 • Rizika pro životní prostředí a management

Udržitelné Built Environment specializace

Účelem navrhovaného směru je nabídnout studentům technického oddělení civilní možnost zaměřit se na oblasti udržitelného zastavěného prostředí. V návaznosti na strategii Evropa 2020, koncept udržitelnosti v zastavěném prostředí se stalo nutností. Tato potřeba je vyjádřena v inženýrském stavitelství v následujících oblastech:

 • Celý život Řízení Sustainable Construction,
 • Aktualizace energie budovy ",
 • renovace budov,
 • Podpora inovativních ekologických stavebních materiálů,
 • Základy o stavebních aspektech obnovitelných zdrojů energie aplikací,
 • Implementace nástrojů pro posuzování vlivů na životní prostředí ve stavebnictví

Vyučovacím jazykem pro oba obory, jakož i obecného programu, je angličtina.

Klíčové studijní výstupy

 1. Prokázání znalostí a vlastnit dovednosti pro zaměstnanost v soukromém i veřejném sektoru ekonomiky a stavebnictví, jako profesionální stavebních inženýrů.
 2. Schopnost interpretovat a hodnotit technické problémy.
 3. Důvod, analyticky a abstraktně, problémy inženýrských přírody.
 4. Rozumět pojmy související s praktickým vývojové prostředí
 5. Design a řídit projekty inženýrských staveb souvisejících
 6. Identifikovat a využívat vhodné techniky a technologií pro řešení problémů formulovaných
 7. informovanost exponát z hlavních problémů na hranicích inženýrského stavitelství
 8. Vzájemný vztah s dalšími obory pro vyšetřování a založení rozsah, ve kterém by mohly stavební přispět k řešení konkrétních problémů.
 9. Předvést schopnosti v ústní a písemné komunikační schopnosti, stejně jako při použití příslušných inženýrských souvisejících technologií, metod a nástrojů.

Profesní profily absolventů

Absolventi programu jsou vybaveny znalosti a dovednosti navrhovat, vytvářet, udržovat a rozšiřovat technických systémů civilní které se zaměřují na širokou škálu zájmů, včetně těch, které mají strukturální, geotechnical, environmentální, hydraulika, materiálů, řízení výstavby přírodě. Mohou pracovat na různých pozicích inženýrských souvisejících v soukromém i veřejném sektoru. Tyto příspěvky mohou zahrnovat civilní a environmentální inženýrské analýzy a konstrukčním týmům týmy pro on-site dohled nad projekty, stejně jako týmy, které nastavují nebo sledování účinnosti právních nástrojů pro pozemních staveb.
Program bude také poskytovat cenné odborné podklady pro ty, kteří chtějí vstoupit do asset managementu nebo začít kariéru v oblasti výzkumu a vývoje.
Absolventi tohoto programu se mohou registrovat na technickou komorou Kypru (ETEK)

Klikněte zde pro více informací

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
8 semestry
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kypr - Nicosia, Nicosia
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Kypr - Nicosia, Nicosia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu