Bachelor of Science se zaměřením na Integrovaný Biologie člověka slouží jako vynikající příprava na kariéru jako zdravotní lékaře 21. století nebo biomedicínského výzkumného pracovníka. Tento plně akreditovaný bakalářský titul vybavuje studenty kompetencemi potřebnými k výkonu řadu profesionálních stupňů (přírodně lékař, lékař, zubní lékař, farmaceut), spřízněné zdravotní stupňů (asistent lékaře, zdravotní sestra, fyzioterapeut) nebo postgraduální studium v ​​biologických vědách.

Se zaměřením na ruce-na vědeckém výzkumu, tento progresivní program nakreslí spojení mezi fyziologie, anatomie, buněčné biologie, biochemie a genetiky - spíše než učí každý předmět zvlášť. Tento odlišný přístup pomáhá studentům odhalit složitost biologie člověka a vyvinout jednotný pochopení struktury a funkce lidského těla. Tímto způsobem získají studenti solidní základ biologických věd a rozvíjet schopnosti kritického myšlení rozhodující pro kariéru v biologii a zdraví.

Noví studenti musí absolvovat 90 kreditů vysoké školy vstoupit. Program umožňuje komunita vysokoškoláci dokončit vzdělání a rovněž vítá přenést studenty z tradičních čtyřletých vysokých škol.

Funkce programu

  • Vynikající úrovně výuky a mentoring - malý počet žáků ve třídě, úvodní seminář prvním čtvrtletí a fakulty mentorství během celého studijního programu all pěstounské podpůrné výukové prostředí, podporovat učení založeného na spolupráci a rozvíjet komunikační dovednosti.
  • Důraz na vědecko-výzkumné dovednosti - Studenti se podílejí na hands-on, anketa na bázi laboratořích a musí absolvovat výzkumný projekt. Studenti se také dokončit původní výzkumný projekt. Další výzkumné příležitosti jsou k dispozici prostřednictvím Baštýř univerzity Research Institute.
  • Multidisciplinární volitelné předměty - Studenti mohou mít volitelný ročníkovou práci v oboru psychologie, výživy, bylinné vědy a další disciplíny, které poskytují široký pohled na lidské zdraví.
  • Univerzita zdrojů - včetně finanční pomoci, moderní studentské bydlení, celý potravinářský jídelní commons, knihovna zdravotních věd a kampusu Seattle-oblast s 51 akrů.
  • Klidný, zalesněné okolí - kampus univerzity přiléhá ke druhé největší jezero ve Washingtonu a 316-akr Saint Edward State Park, který představuje mil pěší turistiku, běh a cyklistické stezky.
  • Různorodý studentský sbor - Bastyr čerpá bakalářských, magisterských a profesionální studentů z celých Spojených státech a 28 dalších zemích.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Bastyr University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
26,523 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date