BSC V Námořních Studií

Frederick University

Popis programu

Read the Official Description

BSC V Námořních Studií

Frederick University

The BSC Program v námořních studií si klade za cíl vybavit studenty s důkladnou znalost každého aspektu námořní obchod, aplikované na široké znalostní bázi obchodní správy. Výsledkem je, že naši absolventi jsou schopni splnit požadavky všech vedoucího pracovníka v rámci námořního světa a jeho přidružené aktivity.


Osnovy připravuje studenty čelit všem výzvám moderního doprava podnikatelském světě prostřednictvím jedinečné směsi odborných a akademických kurzů. Trvá hands-on přístup k instrukci, režírovaný vyhrazené fakulty složený z odborníků ve svém oboru. Praktické vzdělávací programy a odborné semináře jsou také nabízeny, což dále obohacuje studium našich studentů, což jim umožňuje stát se rychle přizpůsobují potřebám budoucích zaměstnavatelů a vhodně a nápaditě reagovat na vznikající problémy v tomto dynamickém odvětví.

Cíle programu:

  • Chcete-li umožnit studentům hovořit inteligentně o globální ekonomice a diskutovat o všech otázkách spojených s námořní Economics pro všechny lodní dopravy odvětvích.
  • Poskytnout základ a zajistit kontextuální přístup k otázkám námořního práva a pojištění, stejně jako širší právní otázky.
  • Chcete-li dát studentům možnost finančně vyhodnotit Dodací investice.
  • Aby bylo zajištěno, že studenti jsou schopni popsat a diskutovat Mezinárodní námořní nařízení, která rozhodujícím způsobem ovlivňují činnost námořní dopravy.
  • Poskytnout studentům s pevným pochopení ekonomických, politických a sociálních sil formujících globalizujícím se trendy na světě v 21. století, jak se zkušenostmi v anatomii a fyziologii odvětví námořní dopravy.
  • Vybavit studenty se silným zázemím ve standardním základní osnovu správy obchodní kurzů.
  • Chcete-li vytvořit pevný základ pro kontinuální proces učení; k přípravě studentů na post, studium postgraduální a výzkum na Kypru i v zahraničí.

Proto se zavazují, námořních studií na Univerzitě Fridricha na Kypru?

Podle Central Bank of Cyprus, a to navzdory globální finanční krize, příjmy z lodí vedení vzrostl v roce 2012 na 435 milionů EUR, nebo 5 procent HDP, z 428 milionů EUR na konci roku 2011. Vzhledem k tomu, většina ekonomicky náročném období let konstantní a stále pozitivní příspěvek kyperského odvětví námořní dopravy na ekonomiku země dokazuje, že je to jedna z nejvýznamnějších a trvalých finančních přispěvatelů. Lodní průmysl spolu s odvětvím energetiky by měl být dynamická hnací silou k rozvoji a hospodářskému oživení.

Kypr je jedním z největších středisek řízení lodí po celém světě s celkovým počtem zhruba 150 správou lodí společnosti a společnosti s činností spojených dopravu působí na jeho území, to vše s plně rozvinutou úřady na ostrově. Přibližně 7000 lidí břehu založené jsou zaměstnáni v rámci námořního klastru Kypru, což představuje cca. 2,5% z celkového výdělečně činné populace.

Mezi společnosti zabývající se správou lodí sídlícím a působícím od Kyperské republiky, 87% jsou řízeny na Kypru a EU zájmy. Tyto firmy zaměstnávají téměř 50.000 námořníků, z nichž 10 procent jsou občané EU.

Limassol je ideálním místem pro námořních studií z důvodu víceúčelového portu a úspěšné obchodní komunity námořního, což umožňuje, aby student získat z první ruky zkušenosti z komerčních lodních operací.

Významné nedávný vývoj v podnikatelské a energetiky na Kypru, aby tento program studií, zvláště závažný. Na ostrově se rychle stává nový evropský letecký uzel pro dovoz a reexportu činností spojujících Evropu a na Dálném východě ve způsobech dříve neprozkoumané. Zároveň energetický sektor na Kypru je také rychle rozvíjí. Absolventi tohoto programu bude umístěn příznivě na místním trhu práce nově vytvořených pracovních příležitostí.

Absolventi Frederick univerzita v námořní studia jsou vyňaty z řady zkoušek na Institutu autorizovaných SHIPBROKERS.

Katedra námořních studií spolupracuje s řadou místních přepravních organizací za účelem poskytnout studentům praktické zkušenosti, stejně jako vynikající vyhlídky na zaměstnání.

BSC v programu námořních studií nabízí flexibilitu pro ty, u pracovníků na plný úvazek provozováním večerních relací mezi 18:15 - 21:00 hodin.

Perspektivy zaměstnanosti

Katedra námořních studií je hrdý nároku 98 pct zaměstnanosti našich absolventů, jak ukazují studie provedené v květnu 2013.

Široká škála možností, v náročných a náročných pracovních míst, je pro absolventy ve vysoce dynamických průmyslových odvětví námořní dopravy a obchodu a jeho různých odvětvích k dispozici, skládající se z mnoha stovek velkých, středních a malých firem. Mezi kariérní možnosti jsou správy lodí, námořní pojištění a upisování, spedice, Port agenturu a řízení, lodní makléřství, mezinárodní obchod, dovozy a vývozy řízení, logistika, skladování a distribuce, loď finance, stejně jako řadu dalších administrativních pracovních míst v soukromém i veřejném sektoru.

Klikněte zde pro více informací

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
8 semestry
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kypr - Limassol, Limassol
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Kypr - Nicosia, Nicosia
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Kypr - Nicosia, Nicosia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Kypr - Limassol, Limassol
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu