BSC v oblasti udržitelného inovací

Eindhoven University of Technology

Popis programu

Read the Official Description

BSC v oblasti udržitelného inovací

Eindhoven University of Technology

V udržitelný inovace budete studovat novinky z technologického, ekonomického a společenského hlediska, aby společnost obecně konzumují a produkují udržitelným způsobem.

Studii není stačí se podívat na design auto na elektrický pohon, například, ale v designu v kombinaci s potřebnou infrastrukturou (nabíjecí stanice), jakož i vývoj trhu, zákony a předpisy a širší účinky na vzory mobilita, územní plánování a klima.

Tento druh procesu návrhu vždy zahrnuje více subjektů, jako jsou vlády, průmysl, skupiny uvnitř společnosti, vědomostí ústavy a spotřebitele.

Společenským a technologickým

Studenti programu udržitelného inovace jsou vyškoleni k použití technologie k řešení společenských problémů, k posílení prosperity a blahobytu ve světě. Jen několik příkladů:

  • postavení Nizozemska v Evropském udržitelného trhu s energií
  • Konstrukce inteligentních domů a elektrických rozvodných sítí
  • Technologické inovace v rozvojových zemích, jako jsou například biopaliva v Indii
  • posoudit klady a zápory nových technologií, jako je podzemní úložiště CO2
  • identifikace společenských otázek v souvislosti s novými technologiemi, jako jsou auta na elektrický pohon

Nejlépe hodnocené v Příručce Volba univerzita a Elsevier

Udržitelné inovace je hlavním který formálně je součástí bakalářského programu Inovace vědy (Technische Innovatiewetenschappen). Inovačního Sciences bakalářském studijním programu obdrželi vysoké hodnocení v Keuzegids Universiteiten 2016 (v holandštině) (Průvodce po Volba University 2016). Program zaznamenal velmi srovnání s jinými srovnatelnými programy.

V roce 2015 Elsevier je inovačním Sciences bakalářský studijní program hodnocené (velmi) dobré studenty. Eindhoven studenti inovací věd uvádějí, že s učiteli, obsah programu a zkoušek velmi spokojeni.

Eindhoven University of Technology (TU / e) je nejlepší univerzita (technologie), v Nizozemsku, v souladu s Elsevier 2015 a Keuzegids Universiteiten 2016 (Průvodce po Volba University 2016). Eindhoven University of Technology byl také nejlepší zařadil holandský univerzita v globálním zaměstnatelnost Survey.

Major Udržitelné inovace

Vaše budoucnost začíná na TU / e v bakalářském vysoké škole, doma k univerzitě v bakalářských studijních programech. Jako student bakalářské College dostanete velký prostor sestavit svůj vlastní studii na základě vašich zájmů a ambicí. V bakalářské College začnete s tříleté bakalářské, po několika povinných předmětech, jako jsou matematika a fyzika a učení konstrukční návrh. V bakalářské College budete rozvíjet dovednosti, které budete potřebovat v průmyslu a naučit se přeložit technologické znalosti do aplikací, které jsou důležité pro společnost. Vaše hlavní formy podstatnou část svého bakalářského studia. To je místo, kde můžete vybrat obor, ve kterém chcete pracovat později jako inženýr. To je základem vašeho studijního programu.

Tato webová stránka poskytuje více informací o hlavní udržitelný inovace. Udržitelné inovace je hlavním který formálně je součástí bakalářského programu Inovace vědy (Technische Innovatiewetenschappen). Po absolvování tohoto dur obdržíte diplom z bakalářského programu Inovace vědy (Technische Innovatiewetenschappen). a míra Bachelor of Science v oblasti udržitelné inovace.

Udržitelné Inovace je jedním ze dvou velkých společností v rámci bakalářského programu Inovace vědy (Technische Innovatiewetenschappen). Druhou hlavní je: Psychology & Technology. Osnovy (volitelných) umožňuje sledovat obojí.

akreditace NVAO

Tento program je právně uznána a akreditována Akreditační organizace Nizozemska a Flander (NVAO).

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu