Přečtěte si oficiální popis

Hry, které hrajete, je mobilní telefon, který používáte k odesílání textových zpráv, webové stránky, kde si dělat svou online nakupování. Technologie je všude kolem nás, a je důležitou součástí našeho života. Příliš důležité na to jen tak nechat ji technology.

V psychologii a technologie se naučíte, jak technologie ovlivňuje lidi, a jak můžete využít poznatky z psychologie, aby lidé používají technologii co nejefektivněji. Ale také se dozvědět, jak můžete použít psychologii navrhnout zcela nové technologické aplikace, jako je motivační rehabilitační technologie ve zdravotnictví, společenských robotů nebo mozek-rozhraní počítače.

Lidé a technologie

Pedagogy a studenty psychologie & Technology programu se zabývají širokou škálu různých předmětů, z nichž všechny se zaměřují na vztah mezi lidmi a technikou. Například:

  • Roboti, které pomáhají v domácnosti
  • Intimní technologie pro zobrazování náklonnost na dálku
  • On-line aukce můžete důvěřovat
  • Osvětlení, které dělá zdravější a chytřejší
  • Avatary, které vám pomohou ušetřit energii
  • Inteligentní pouliční osvětlení
  • Přesvědčivý technologie, nebo jak může váš mobilní telefon, který pomůže zhubnout? A jak může váš sprchový kout se budete používat méně vody?

Nejlépe hodnocené v Příručce Volba univerzita a Elsevier

Psychologie & Technology je hlavní, která formálně je součástí bakalářského programu Inovace vědy (Technische Innovatiewetenschappen). Inovačního Sciences bakalářském studijním programu obdrželi vysoké hodnocení v Keuzegids Universiteiten 2016 (v holandštině) (Průvodce po Volba University 2016). Program zaznamenal velmi srovnání s jinými srovnatelnými programy.

V roce 2015 Elsevier je inovačním Sciences bakalářský studijní program hodnocené (velmi) dobré studenty. Eindhoven studenti inovací věd uvádějí, že s učiteli, obsah programu a zkoušek velmi spokojeni.

Eindhoven University of Technology (TU / e) je nejlepší univerzita (technologie), v Nizozemsku, v souladu s Elsevier 2015 a Keuzegids Universiteiten 2016 (Průvodce po Volba University 2016). Eindhoven University of Technology byl také nejlepší zařadil holandský univerzita v globálním zaměstnatelnost Survey.

Major psychologie & Technology

Vaše budoucnost začíná na TU / e v bakalářském vysoké škole, doma k univerzitě v bakalářských studijních programech. Jako student bakalářské College dostanete velký prostor sestavit svůj vlastní studii na základě vašich zájmů a ambicí. V bakalářské College začnete s tříleté bakalářské, po několika povinných předmětech, jako jsou matematika a fyzika a učení konstrukční návrh. V bakalářské College budete rozvíjet dovednosti, které budete potřebovat v průmyslu a naučit se přeložit technologické znalosti do aplikací, které jsou důležité pro společnost. Vaše hlavní formy podstatnou část svého bakalářského studia. To je místo, kde můžete vybrat obor, ve kterém chcete pracovat později jako inženýr. To je základem vašeho studijního programu.

Tato webová stránka poskytuje více informací o hlavní psychologie & Technology. Psychologie & Technology je hlavní, která formálně je součástí bakalářského programu Inovace vědy (Technische Innovatiewetenschappen). Po absolvování tohoto dur obdržíte diplom z bakalářského programu Inovace vědy (Technische Innovatiewetenschappen). a míra Bachelor of Science v oboru psychologie a technologie.

Psychologie & Technology je jedním ze dvou velkých společností v rámci bakalářského programu Inovace vědy (Technische Innovatiewetenschappen). Druhou hlavní je: Udržitelné inovace.

akreditace NVAO

Tento program je právně uznána a akreditována Akreditační organizace Nizozemska a Flander (NVAO).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Eindhoven University of Technology »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date