BSC vyznamenání ve vývoji digitálních médií

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Popis programu

Read the Official Description

BSC vyznamenání ve vývoji digitálních médií

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Multimediální computing se odkazuje na počítačových systémů, produktů a služeb, které reagují na akce uživatele tím, že představuje bohatý obsah, jako text, grafiku, animace a video. Multimediální průmysl potřebuje odborníky z praxe s kombinací odborných dovedností, jako je pochopení uživatelského rozhraní (UI) a uživatelské zkušenosti principy (UX), jakož i technické schopnosti pro rozvoj a řízení reagující rozhraní, která se přizpůsobí různých platformách a zařízeních.

K řešení aktuálních požadavků multimediálního sektoru je tento kurz zahrnuje zásady, které přispívají k účinnému UX design, vedení obsahu a optimalizace by měla být začleněna do interaktivních produktech. Kurz je zaměřen především na technické aspekty interaktivního vývoje produktů. To nabízí dva hlavní směry specializace - návrh internetových stránek a vývoj, a mobilní návrh aplikací a vývoj. Ty budou podporovány k vytvoření bohaté portfolio, aby posílily své zaměstnatelnosti, a mají možnost získat úvěr pro průmyslové certi fi kační kurzy s licencí od hlavních vývojářů komerčního softwaru.

Obsah předmětu

Kurz vám umožní mít praktické dovednosti a znalosti, aby vytvořila řadu technických kariéry v multimediálním průmyslu, včetně digitálního výrobce, digitální projektovým manažerem, front-end developer, informační architekt, multimediální autorský specialista, programátor, SEO specialista, použitelnost a UX specialista a web analytik specialista. Studenti s tvůrčích schopností bude schopen fi nd zaměstnání jako návrháři odpovědném za vizuální efekty na UI.

Předměty studia

Tyto předměty jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Rok 1 (Credit Level 4)

Fi První rok vám poskytuje podchycení předmětné oblasti. Budete seznámeni s konceptech programování počítačů a jazyky, které se používají pro tvorbu interaktivních produktů, základní znalosti matematiky, které jsou nutné k pochopení programovacích algoritmů a pojmů, Základní UI / UX principy a proces interaktivního designu výrobků.

Rok 2 (Credit Level 5)

Druhý ročník představí multimediální-speci fi c modulů, které umožňují určitý stupeň specializace v designu a vývoje, od tradičních webových stránek na mobilních aplikací. Osnovy navazuje na základní koncepční znalosti dosáhl v Level 4 jej použít na fi ELD-speci fi c předmětů. Důraz je kladen na rozvoj své profesní schopnosti a naučit se, jak jsou multimediální projekty řízena a organizována. Creative moduly umožňují vytvořit si portfolio za účelem prokázání své technické a tvůrčí schopnosti.

Sandwich umístění rok

V letech 2 a 3 si můžete vybrat, aby se ročně ven a pracovat v multimediálním průmyslu. To vám nabízí ideální příležitost uvést do praxe dovednosti, které se naučili. Také vám dává možnost rozvíjet lepší porozumění potřebám průmyslu a zkušenosti získané z umístění často zlepší vaše kariérní vyhlídky následující promoci.

Rok 3 (Credit Level 6)

Třetí ročník navazuje na speci fi c dovedností získaných v letech Level 5, a vystavuje vás do specializovaných výzkumných témat multimediálního designu a vývoje. Budete dokončení projektu dle vlastního výběru (hra, dynamický a citlivý webové aplikace nebo mobilní aplikace), která vám poskytne příležitost rozvíjet pokročilejší dovednosti a techniky v oblasti potenciálního budete uchází o zaměstnání.

Westminster volitelných

V rámci kurzu si můžete vzít volitelných modulů na úrovni 5 a 6. Volitelné předměty jsou vzrušující příležitost rozšířit své zkušenosti na univerzitě a získat dovednosti a znalosti, které vám pomohou, aby vám lépe zaměstnatelní. Zjistit o Westminster volitelných.

Profesionální uznání

Kurz je akreditován British Computer Society (BCS).

Samozřejmě International Foundation

Pracujeme ve spolupráci s Kaplan International College v Londýně, aby nadace kurzy pro zahraniční studenty, kteří nesplňují požadavky našich bakalářských vstupní stupeň. Pro více informací navštivte Kaplan International College domovskou stránku.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
3 - 4 let
Denní studium
Price
Cena
9,250 GBP
Home / EU: £ 9250 - Overseas: £ 12.500
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Contact school
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu