BSC v aplikovaných geovědních oborech

German University of Technology in Oman

Popis programu

Read the Official Description

BSC v aplikovaných geovědních oborech

German University of Technology in Oman

Bakalář vědy o aplikovaných geovědách (AGEO) v GUtech je přizpůsoben požadavkům Omanu a širšího regionu na základě zkušeností RWTH Aachen University v Německu. Bakalářský program se zaměřuje na tři oblasti, které mají klíčový význam pro současnou a budoucí oblast: energii, vodu a zdroje nerostných surovin. Kromě poskytování přísného vzdělání s vysokými standardy, společnost GUtech kladla velký důraz na budoucí zaměstnatelnost svých absolventů. Z tohoto důvodu je řada kurzů v programu prezentována ve spolupráci s místními a mezinárodními partnery. Softwarové dovednosti, jako je komunikace, týmová práce a prezentační dovednosti, jsou začleněny do učebních osnov. Od svého prvního dne na škole jsou žáci povzbuzováni k kritickému myšlení a odpovědnému jednání a naši profesoři jim pomáhají rozvíjet tyto kompetence odpovídajícím způsobem.

Kariérní možnosti

Geoscienti usilují o vzrušující kariéru po celém světě. V Ománu a v oblasti Perského zálivu existuje velká poptávka pro kvalifikované odborníky v oblasti průzkumu a těžby přírodních zdrojů, jako jsou ropa, plyn, nerosty a stavební materiály. Mnoho geologů je také zaměstnáno v oblasti zásobování vodou a hospodaření. Jiní zkoumají přirozená rizika, jako jsou povodně nebo příčiny změny klimatu. Stavební konstrukce, jako jsou tunely, mosty nebo přehrady, obvykle vyžadují odborné znalosti geoscienti. Navíc v rychle se rozvíjejícím odvětví cestovního ruchu mohou geologové poskytovat specifické znalosti o geomorském dědictví Ománu.

Příležitosti pro další studie

Tito absolventi bakalářských oborů s vysokou úrovní GPA a dobrým výkonem v různých geovědních oborech mají velmi dobrou šanci uspět v mezinárodním univerzitním prostředí v Evropě (např. Ve Velké Británii, Švýcarsku a Německu), USA nebo Austrálii.

Mnoho absolventů AGEO obdrželo stipendia na další studium a byly přijaty na slavných univerzitách po celém světě. Jiní našli vynikající příležitosti pro zaměstnání ve své oblasti zájmu.

Další studie by mohly zahrnovat Petroleum Geosciences a inženýrství, geofyziky a hydrologii.

This school offers programs in:
  • Angličtina
German University of Technology in Oman

Poslední aktualizace June 7, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
7 semestry
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Omán - Muscat, Muscat Governorate
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Omán - Muscat, Muscat Governorate
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu