Read the Official Description

Bakalář vědy v aplikovaných geovědách (AGEO) u společnosti GUtech je přizpůsoben požadavkům Ománu a širšího regionu a vychází z odborných znalostí univerzity RWTH Aachen v Německu. Bakalářský studijní program se zaměřuje na tři oblasti, které jsou pro současnost a budoucnost regionu klíčové: energetické, vodní a nerostné zdroje. Kromě poskytování pečlivého vzdělávání s vysokými standardy klade velký důraz na budoucí zaměstnatelnost absolventů. Z tohoto důvodu je mnoho kurzů v programu prezentováno ve spolupráci s místními i zahraničními průmyslovými partnery. Měkké dovednosti, jako je komunikace, týmová práce a prezentační dovednosti, jsou integrovány do všech učebních osnov. Od svého prvního dne u studentů společnosti Gutech se doporučuje, aby kriticky přemýšleli a jednali odpovědně a naši profesoři jim pomáhali při rozvíjení těchto kompetencí.

Kariérní možnosti

Geoscienti usilují o vzrušující kariéru po celém světě. V Ománu a v oblasti Perského zálivu existuje velká poptávka pro kvalifikované odborníky v oblasti průzkumu a těžby přírodních zdrojů, jako jsou ropa, plyn, nerosty a stavební materiály. Mnoho geologů je také zaměstnáno v oblasti zásobování vodou a hospodaření. Jiní zkoumají přirozená rizika, jako jsou povodně nebo příčiny změny klimatu. Stavební konstrukce, jako jsou tunely, mosty nebo přehrady, obvykle vyžadují odborné znalosti geoscienti. Navíc v rychle se rozvíjejícím odvětví cestovního ruchu mohou geologové poskytovat specifické znalosti o geomorském dědictví Ománu.

Příležitosti pro další studie

Tito absolventi bakalářských oborů s vysokou úrovní GPA a dobrým výkonem v různých geovědních oborech mají velmi dobrou šanci uspět v mezinárodním univerzitním prostředí v Evropě (např. Ve Velké Británii, Švýcarsku a Německu), USA nebo Austrálii.

Mnoho absolventů AGEO obdrželo stipendia na další studium a byly přijaty na slavných univerzitách po celém světě. Jiní našli vynikající příležitosti pro zaměstnání ve své oblasti zájmu.

Další studie by mohly zahrnovat Petroleum Geosciences a inženýrství, geofyziky a hydrologii.

Program taught in:
Angličtina
German University of Technology in Oman

See 7 more programs offered by German University of Technology in Oman »

Last updated March 15, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
7 semestry
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date