BSc (Hons) účetnictví a finance s nadací rok

Všeobecné informace

5 dostupných umístění

Popis programu

BSc (Hons) účetnictví a finance s nadací rok

BSC (Hons) účetnictví a finance s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů účetnictví a finance, a zejména, kteří se snaží vykonávat profesionální kariéru v účetnictví a finance. Usiluje o to, aby studenti získali učební zkušenost, která jim umožní rozvíjet dovednosti, které vytvářejí efektivní účetní odborníky v dnešním měnícím se podnikovém prostředí. Kurikulum a strategie učení a výuky jsou doplněny hostujícími přednáškami a "živými" workshopy zaměřenými na podporu nezávislého učení a zvyšování dovedností v oblasti zaměstnatelnosti pro budoucnost. Tyto znalosti a dovednosti budou dále rozvíjeny a rozšiřovány v letech následujících po úspěšném dokončení nadace.

Studijní program je navržen tak, aby základový rok byl základním rokem zahrnujícím jak akademické, tak pracovní / profesní související vzdělávání pro žadatele, kteří potřebují zlepšit své znalosti a chápání účetnictví a financí a souvisejících dovedností. Tento rok poskytuje studentům znalosti a znalosti o klíčových aspektech účetnictví a financí v podnikatelském kontextu spolu s potřebnými dovednostmi potřebnými k účasti v bakalářském účetnictví a finanční program na úrovni 4, 5 a 6.

Cílem Nadačního roku je rozvíjet matematické dovednosti s cílem rozvíjet účetnictví, obchodní matematické znalosti a dovednosti studentů způsobem, který podporuje důvěru a uznání matematiky jako předmětu a poskytuje studentům matematické zázemí nezbytné pro účetnictví a finance v bakalářském studiu. úroveň. Nadace Rok také nabízí modul dovedností gramotnosti, který je určen na podporu studentů, kteří vstupují do vysokoškolského vzdělávání na úrovni 3, kteří chtějí postupovat na BSc v oblasti účetnictví a financí.

Rok 1 poskytuje dobré pochopení základů účetnictví a financí spolu se základy podnikání. Roky 2 a 3 vám poskytují důkladné znalosti o tom, jak společnosti používají účetnictví a finance k rozhodování, vykazují výsledky za podmínek nejistoty a rizika. Program poskytuje intelektuální základy potřebné pro profesní kariéru v rychle se měnícím pracovním prostředí, důsledný přístup k sebeuvědomění a osobnímu rozvoji a významnému vystavení světu práce a jeho současným požadavkům prostřednictvím pracovních příležitostí.

Absolvováním obchodního titulu na University of Law Business School v jednom z našich britských kampusů budete mít také nárok na naši bezplatnou magisterskou nabídku. Chcete-li maximalizovat své vyhlídky na zaměstnatelnost, můžete postoupit na obchodní magisterský kurz bez dalších nákladů na úspěšné dokončení vašeho bakalářského titulu.

Tento stupeň je ideální pro zájemce o budoucí profesní kariéru v oblasti účetnictví, financí, auditu a daní. Nabízí vynikající základy v oblasti účetnictví a financí a slouží jako základ pro další studium v oblasti účetnictví nebo financí na postgraduální nebo odborné úrovni.

Kurz si můžete vybrat online v jednom z našich britských kampusů v londýnské Bloomsbury, Birminghamu, Leedsu nebo Nottinghamu.

Požadavky na kurz

  • 32 bodů UCAS z ekvivalentu jedné úrovně A nebo 40 bodů UCAS z ekvivalentu dvou úrovní A. 5 GCSE v AC (9-4) včetně angličtiny a stupně D / 4 nebo vyšší v oboru matematika nebo ekvivalentní kvalifikace.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Čtěte více

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Méně
Londýn , Leeds , Manchester , Berlín , Birmingham , Londýn , Londýn , Nottingham + 7 Více Méně