BSc (Hons) Ekonomika a finance

Všeobecné informace

Popis programu

Dovednosti v aplikované ekonomické a finanční analýze oceňují zaměstnavatelé po celém světě. Tento aktuální titul vás vybaví k řešení složitých problémů ve finančních institucích a obchodních organizacích.

Proč zvolit tento kurz?

BSc (Hons) Economics and Finance vám pomůže stát se zdatným v provádění výzkumu a analýzy, zpracování složitých finančních datových zdrojů, diagnostikování problémů a přijímání rozhodnutí na vysoké úrovni očekávaných od aplikovaného ekonoma. Tento titul je akreditován Chartered Institution for Securities and Investment (CISI), největším a nejvíce respektovaným profesním orgánem pro profesi cenných papírů a investic ve Velké Británii.

Je tento kurz pro vás?

Pokud si chcete rozšířit svůj profesní profil, BSc (Hons) Economics and Finance vás přivede do úzkého kontaktu s předními zaměstnavateli. Poskytují případové studie v reálném světě, praktické scénáře, hostující přednášky a konzultační projekty, které zvyšují měnu vašich studií.

Jak se naučíte

Používáme přesvědčivou kombinaci přednášek, seminářů k řešení problémů, skupinové práce, analýzy případových studií a práce v počítačových laboratořích. Praktické scénáře budou jádrem vašeho učení - od sledování vlastního portfolia investic a účasti v soutěžích o obchodní výzvy až po analýzu aktuálních informací v našem Bloomberg Financial Markets Lab.

Příležitosti a zkušenosti

Volitelné umístění nebo stáž - ve Velké Británii nebo v zahraničí - vám pomůže ocenit efektivní ekonomickou a finanční analýzu na pracovišti. Existuje také možnost připojit se k našim krátkým studijním pobytům v zahraničí nebo strávit čas studiem s jedním z našich mezinárodních partnerů.

Kariéra a zaměstnatelnost

Existuje stálá poptávka po absolventech ekonomie a financí, takže vám tento titul pomůže sledovat naplňování kariérních možností. Vaše know-how bude oceněno ve veřejném, soukromém a dobrovolném sektoru po celém světě. Kromě rolí v mezinárodním obchodě, poradenství a financích můžete zajistit příležitosti ve vládních ministerstvech, rozvojových agenturách a neziskových organizacích.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great star ... Čtěte více

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great start. We know how important it is to have the best teaching, and we’re proud to be rated Gold in the Teaching Excellence Framework; but we also offer so much more, with some of the best university facilities in the country, opportunities for industry experience and practical, hands-on learning to make your studies relevant to life after graduation. To help broaden your horizons, we offer a wide range of opportunities to study abroad, whatever your subject – a great way to experience a different culture, meet new people and add to your CV. Méně