BSc (Hons) IT management pro podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Tento titul, který byl vyvinut ve spolupráci s předními světovými zaměstnavateli v oblasti modrých čipů, si klade za cíl vytvořit „ideálního absolventa“, jehož dovednosti překonávají náročné střední prostředí mezi obchodem a IT.

Naučíte se aplikaci technologie v moderním pracovišti napříč různými průmyslovými odvětvími. Vše, co děláme v oblasti ITMB, je zaměřeno na aplikaci praxe, což vám umožní porozumět skutečným výzvám, jimž průmysl čelí.

K dispozici jsou následující kurzy:

Titul titul

Doba trvání

UCAS kód

BSc (Hons) Management informačních technologií pro podnikání

3 nebo 4 roky

GN51

BSc (Hons) Management informačních technologií pro podnikání s průmyslovými zkušenostmi

3 nebo 4 roky

GN5C

Hlavní body kurzu

  • V letech 2015–18 dosáhlo 100% studentů umístění ITMB prvního nebo vyššího sekundárního stupně.
  • Tento kurz byl vyvinut s více než 60 zaměstnavateli s modrými čipy, včetně společností Credit Suisse, Hewlett Packard, IBM, Microsoft a SAS.
  • Studenti umístění ITMB získali nejvyšší průměrný plat za umístění v letech 2019-20 na 19 300 GBP.
  • Pro vstup do programu nejsou vyžadovány žádné předchozí technologické zkušenosti - pouze vášeň pro využití inovací a kreativity ke zlepšení správy IT.

128189_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgHeadway / Unsplash

Co budu studovat?

Projektová práce integruje podnikání a IT do celého stupně ITMB. Náš současný projekt prvního ročníku integračního týmu je podporován společností Credit Suisse a vaše dovednosti budou otestovány ve vývoji aplikace pro řešení skutečného obchodního problému. Kromě absolvování kurzů na úrovni nadace v oblasti IT budete studovat také kurzy marketingu, ekonomiky a pracovní psychologie. Na konci prvního akademického roku představíte svůj týmový projekt zaměstnavatelům na dvou zaměstnavatelských vitrínách a zúčastníte se školení o dovednostech poskytovaných společnostmi, jako jsou KPMG, Deloitte a Bank of America.

Během druhého roku budete studovat obchodní analýzu, digitální strategii, návrh uživatelského prostředí a analýzu dat. Náš současný druhý ročník projektu je podporován společností Proctor a Gamble, kde budete mít za úkol realizovat celoroční projekt týmového poradenství, jehož výsledek bude na konci obou semestrů představen zaměstnavatelům.

Volitelné pracovní umístění nabízí reálné zkušenosti s inovativními organizacemi. Předchozí studenti ITMB absolvovali mimo jiné stáže u Morgan Stanley, Credit Suisse, Deloitte, PWC, IBM, Microsoft, Vodaphone, Medallia a Bank of America.

Váš poslední rok poskytuje podrobný pohled na velké datové a obchodní analýzy, rizika IT a architekturu. Praktické dovednosti v oblasti návrhu a aplikace podnikových IT architektur získáte prostřednictvím základní jednotky vyvinuté u IBM, která aplikuje případovou studii od globálního technologického gigantu. Budete také provádět svůj vlastní výzkumný projekt v posledním roce.

Co říkají naši studenti?

„ITMB byl perfektním způsobem, jak se dostat do kontaktu se zaměstnavateli z různých společností po celé Velké Británii. Byl to také opravdu dobrý kurz, pokud jde o získání stáže - 90% z nás absolvovalo stáž ve třetím ročníku, což bylo skvělé, pokud jde o rozvoj týmové práce a jak se prezentovat. Tyto 4 roky byly nejlepší zkušeností mého života - hodně jsem vyrostl jako člověk a mohu komunikovat s různými kulturami. “

Ioana Marinescu, BSc ITMB absolvent nyní pracuje pro Microsoft

Absolventské kariérní příležitosti

Nedávní absolventi ITMB pracují pro Amazon, Bank of America, Credit Suisse, Deloitte, IBM, JP Morgan, KPMG a Procter & Gamble jako obchodní analytici, konzultanti pro datovou analýzu, IT projektoví manažeři, IT strategičtí konzultanti a správci účtů webových služeb.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK.

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Méně