BSc (Hons) marketing

Všeobecné informace

Popis programu

Místo: Canterbury

Program BSc Marketing vám nabízí možnost sledovat důkladnou průpravu v obecných podnikatelských subjektů při vývoji podrobnější znalosti a dovednosti v rámci specializace marketingu.

Tento program nejen vám důkladnou průpravu v hlavních tématech, která jsou klíčem k úspěchu všech podniků ", ale kombinuje to se studiem současných problémů v rámci marketingu.

Tento program vám vybaví klíčové dovednosti a znalosti nezbytné pro řízení podniku a specialista marketingové dovednosti a znalosti. To bude silně apelovat na studenty, kteří uvažují o budoucí kariéru v oblasti marketingu.

Akreditována Chartered Institute of Marketing, Kent Business School spojila své síly s CIM dát studentům příležitost získat odbornou kvalifikaci CIM Graduate Gateway. CIM kvalifikace jsou velmi vyhledávané po zaměstnavateli, a map s našimi vlastními stupňů, který zajišťuje jsme vybavit studenty s nejlepší příležitosti pro úspěšnou marketingovou kariéry.

Studijní možnosti

Máte možnost brát BSc (Hons) marketing míru s rokem v průmyslu na profesionální pracovní stáže, aby posílily své zkušenosti a zaměstnatelnost. Náš studijní program vám nabízí možnost získat odborné znalosti v oblasti marketingu, stejně jako další rozvoj klíčových oblastí managementu. Budete také získat rozsáhlé akademické vzdělání s důrazem na klíčové dovednosti, jako je matematická gramotnost, ústní a písemné komunikace, skupinová práce a práce na počítači.

Jednotlivé studijní specializace:

  • BSc (Hons) Marketing (N500)
  • BSc (Hons) Marketing se ročně v průmyslu (N501)

Rozvíjet své zaměstnatelnosti

Jsme zařadil 20. ve Velké Británii pro absolvování vyhlídky na zaměstnání studentů podle The Times Good University Guide 2016.

BSc (Hons) Marketing stupeň poskytuje akademické základy, které potřebujete pro kariéru v oblasti marketingu a managementu. Kent stupeň nabízí studentům vynikající kariérní vyhlídky a absolventů stále mají vynikající pověst mezi zaměstnavateli. Naše marketingové absolventi najít práci v oblasti řízení a poradenství a to jak v zahraničí, tak v Británii veřejného a soukromého sektoru. Absolventi Kent se posléze obsadily pozice v širokém spektru podniků a odvětví, včetně Deloitte, KPMG, Pricewaterhouse Coopers, Lloyds, Sainsburys PLC, Tesco, Transport for London, Yahoo! UK, Thames Valley Police, Heineken, široký sortiment reklamních agentur a řízení poradenských firem. Ostatní absolventi také pokračovali založit vlastní úspěšné obchodní podniky nebo start-up.

Kent Business School představuje nepřeberné množství možností pro vás získat mnohem více, než je vaše cenné obchodní stupeň. Máme silné spojení s mnoha světovými organizacemi, a poskytnout šanci pro vás k síti s nimi a získat užitečné připojení, které vám umožní zlepšit své zkušenosti studentů a zvýšit zaměstnatelnost. Pořádáme akce nebo činnosti s těmito organizacemi a sdruženími, které bude mít rovněž prospěch své praktické zkušenosti a zlepšit svou budoucí kariérní vyhlídky. Poskytujeme ideální zázemí v mezinárodní vzdělávací prostředí pro vás navazovat styky s přáteli a kolegy, zatímco ve škole a po dokončení studia, v rámci absolventů Kent Business School, který zůstane s vámi dlouho poté, co jste absolvent a může poskytovat pomoc ve vašem budoucí kariéru.

Organizace, které poskytují stáže pro váš rok v průmyslu nebo rok v zahraničí mohli tento systém jako účinný způsob, jak najít nové potenciální zaměstnance, takže obě schémata vám jednoznačnou výhodu, pokud jde o vyhlídky na zaměstnání a opravdu zlepšit své kariérní vyhlídky.

Kent Business School, získáte mnoho klíčových přenositelných dovedností zaměstnavatelé hledají. Ty se učí analyzovat kriticky myslet kreativně vyjádřit své názory výstižně, efektivně řídit svůj čas, a dobře fungují samostatně i ve skupinách.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Čtěte více

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Méně