BSc (Hons) v kriminalistice a trestním soudnictví

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Přehled kurzu

Tento titul vám poskytne příležitost prozkoumat mnoho faktorů zapojených do trestního chování a to, jak společnost reaguje prostřednictvím systému trestního soudnictví.

Budete studovat nejdůležitější teorie zločinu a deviace a jejich význam pro současnou politiku, výzkum a praxi v oblasti trestního soudnictví.

Kromě toho získáte důkladné znalosti o struktuře systému trestního soudnictví, o soudech, věznicích, probační službě a policii.

Během studia si budete rozvíjet vynikající výzkumné a analytické dovednosti a naučíte se efektivně prezentovat své myšlenky ústně i písemně.

Proč kriminologie a trestní soudnictví ve Swansea?

Se sídlem na Hillary Rodham Clinton School of Law budete mít prospěch z toho, že jste součástí živého a rozmanitého výzkumného a vyučovacího prostředí.

Také si užíváme záviděníhodnou pověst pro naši výuku, přičemž kriminologie je hodnocena:

  • 4. ve Velké Británii (Times
  • 12. místo ve Velké Británii (Guardian University Guide 2020)

Připojíte se k univerzitě, která je ve Velké Británii 10 nejlepších pro celkovou spokojenost studentů (NSS 2019) a 10 nejlepších ve Velké Británii pro vyhlídky absolventů (DLHE 2018).

Vaše zkušenosti z kriminologie a trestního soudnictví

Naše flexibilní studijní struktura s řadou volitelných modulů ve druhém a třetím roce vám dává dostatek možností přizpůsobit vaše studia vašim konkrétním zájmům, profesním cílům nebo ambicím pro postgraduální studium.

Můžeme vám pomoci s uspořádáním pracovních příležitostí v širokém spektru prostředí, ve Velké Británii i v zahraničí.

Kriminologie a zaměstnání v trestním soudnictví

Studium BSc v oboru kriminologie a trestního soudnictví na Swansea University může vést k celé řadě profesí. Naši absolventi pokračují v nejrůznějších povoláních, mezi něž patří práce v:

Komunitní rozvoj, trestní soudnictví, místní správa, policejní síly, postgraduální studium, vězeňská služba, probační služba, výzkum, sociální práce, vzdělávání, odborná příprava, vláda Spojeného království, podpora obětí a dobrovolné organizace.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

  • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
  • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
  • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
  • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
  • Poradenství a poradenství v oblasti postgraduálního studia a financování.
  • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Zaměstnatelnost na právnické fakultě

School of Law zaujímá aktivní přístup k posílení zaměstnatelnosti absolventů s specializovaným úředníkem pro zaměstnatelnost a umístění. Škola nabízí řadu místních, národních a mezinárodních pracovních stáží, odborných kurzů, poradenství a podpory, které vám pomohou rozvíjet dovednosti potřebné k dosažení vašich ambicí.

Poslední aktualizace Zář 2019

Informace o škole

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Čtěte více

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Méně
Swansea , Dubaj + 1 Více Méně