BSc (Hons) v kybernetické bezpečnosti

Všeobecné informace

Popis programu

Proč zvolit tento kurz?

Digitálně podporované technologie a služby podporují většinu aspektů moderního života. Zajištění bezpečnosti informací a udržování služeb v provozu je úkolem odborníků na kybernetickou bezpečnost a odborníků na počítačovou bezpečnost.

Kurz je první ve Walesu a třetí ve Velké Británii pro vzdělávací příležitosti a osmý ve Velké Británii pro akademickou podporu (WGU analýza nepublikovaných údajů NSS 2019).

Tento kurz:

 • Řeší pokrok v kybernetické bezpečnosti prostřednictvím důkladného porozumění bezpečnosti IT, hackerství, forenzní analýzy a budoucích a vznikajících technologií souvisejících s tímto rychle se měnícím oborem.
 • Poskytuje příležitosti k realizaci skutečných projektů a připravuje vás na práci v oboru.
 • Poskytuje příležitosti k sestavení a konfiguraci počítače a síťových systémů, jakož i nezbytné podpůrné systémy, které jim umožňují účinně pracovat v celé řadě pracovních prostředí.
 • Zkoumá problémy spojené se správou těchto typů systémů a zejména nezbytné aspekty zabezpečení sítě.
 • Nabízí možnost roku průmyslového umístění.

Tento kurz si můžete také vybrat jako nadační rok BSc (Hons) Cyber Security (čtyři roky včetně roku založení) Kód UCAS: H098

Klíčové vlastnosti kurzu

 • Praktická výuka řady dovedností, technik a nástrojů kybernetické bezpečnosti, jako je kryptografie; autentizace; Řízení přístupu; viry a malware; penetrační testování; řízení rizik; a forenzní vyšetřování.
 • Volitelný rok průmyslového umístění dává studentům příležitost vyzkoušet si pracoviště z první ruky a získat cenné pracovní zkušenosti pro budoucnost.
 • Rozsáhlé počítačové a síťové počítačové vybavení s přístupem na internet.
 • Tým kurzu má silné vazby na klastr Cyber Security Cluster v Severním Walesu, průmyslové fórum pro odborníky v oblasti kybernetické bezpečnosti a zaměstnavatele a studenti tohoto programu mají příležitost se účastnit a být zapojeni do svých schůzek a akcí.
 • Oceněné počítačové oddělení - v posledním hodnocení britského výzkumu (REF 2014) bylo posouzeno jako „přední místo na světě“.
 • Univerzita je domovem ARCLab, který se specializuje na výzkum v oblasti výpočetní techniky a informatiky.
 • 1. ve Walesu a 3. ve Velké Británii pro příležitosti k učení a 8. ve Velké Británii pro akademickou podporu (analýza nepublikovaných údajů NSS z roku 2019 WGU).

Vstupní požadavky

BSC (Hons) Cyber ​​Security

Kód UCAS: 8L6D

Akademické požadavky na kurz jsou 112 UCAS tarifních bodů na úrovni GCE A nebo ekvivalentní včetně IT, výpočetní techniky, matematiky nebo fyziky.

Uchazeči, kteří nesplňují výše uvedená kritéria, budou hodnoceni individuálně pohovorem.

Pokud jste studovali v jiné evropské zemi, zkontrolujte prosím svou vstupní kvalifikaci.

Jak fungují kurzy průmyslového umístění na Wrexham Glyndwr University

Všichni naši studenti, kteří si přejí absolvovat cestu průmyslového umístění prostřednictvím jednoho z našich počítačových programů, se nejprve zapíší do tříleté verze kurzu, o který se ucházeli.

Během úrovně 5 (2. rok) programu se budete účastnit konzultací o roce umístění, včetně procesu nalezení vhodného umístění, očekávání vašeho roku umístění a pokynů k vypracování vašeho návrhu. V semestru 2 budete spolupracovat s koordinátorem umístění a odešlete svůj návrh, který bude poté posouzen a zkontrolován. Pokud jste v tomto procesu úspěšní, budete pokračovat ve svém průmyslovém umístění během třetího roku a vrátí se k nám na úroveň 6 (celkem 4 rok).

To znamená, že i když je vaše původní přihláška pro průmyslové umístění, vaše následná nabídka od nás bude pro tříletou verzi vašeho kurzu. Vaše preference pro rok průmyslového umístění bude zaznamenána do vašeho studentského záznamu, takže víme, že toto je vaše preferovaná cesta, když se u nás zaregistrujete.

Posouzení

Hodnocení je považováno za nedílnou součást učení a kritéria hodnocení jsou spojena s výsledky učení jednotlivých modulů.

Metody hodnocení zahrnují praktická hodnocení, zprávy a eseje, analýzu případových studií, ústní prezentace, seminární práce, projektovou práci, portfolio osobního rozvoje, zkoušky a neviditelné třídní testy. Hodnocení bude zahrnovat individuální i skupinové / týmové úkoly.

V odborných bezpečnostních modulech budou studenti schopni získat praktické zkušenosti s praktickým hodnocením, které jim umožní konfigurovat řadu počítačových systémů a projít procesy penetračního testování a etického hackování.

Učení a učení

Univerzita Wrexham Glyndŵr se zavazuje podporovat naše studenty, aby maximalizovali svůj akademický potenciál.

Nabízíme workshopy a podpůrná sezení v oblastech jako je akademické psaní, efektivní psaní poznámek a příprava na úkoly. Studenti si mohou rezervovat schůzky s učiteli akademických dovedností, kteří se věnují pomoci řešit praktičnosti univerzitní práce.

Kariérní vyhlídky

Kariéra a zóna na univerzitě Wrexham Glyndŵr University vám pomůže při rozhodování a plánování dalších kroků k jasné budoucnosti. Od hledání práce nebo dalšího studia až po vypracování vašich zájmů, dovedností a ambicí vám mohou poskytnout potřebné odborné informace, rady a rady.

Program produkuje absolventy připravené pro kariéru především v oblasti kybernetické bezpečnosti, správy a správy sítí a správců systému. Existuje však řada dalších rolí vhodných pro absolventy, například:

 • Analytik kybernetické bezpečnosti
 • Bezpečnostní konzultant
 • Penetrační tester
 • Analytik počítačové hrozby
 • Bezpečnostní inženýr
 • Inženýr bezpečnosti infrastruktury

Studenti si také vyvinou jádro rozsáhlých počítačových a IT dovedností, které jim umožní přístup k rolím, jako jsou:

 • Vývojář softwaru
 • Síťový inženýr
 • IT konzultant
 • Podpora sítí a IT
 • Správce sítě
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... Čtěte více

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. Méně