BSc (Hons) v ochraně přírody a ekologii

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalářský titul v ochraně přírody a ekologie je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet kariéru v ochraně volně žijících živočichů a poskytuje jedinečnou kombinaci akademického studia s praktickým výcvikem a zkušenostmi v ochraně přírody, ekologii a volně žijících živočichů.

Kurz zahrnuje specializované moduly a praktické zkušenosti, kde si studenti získají dovednosti a znalosti v oblastech, jako je identifikace druhů, techniky lovu živočichů, řízení populace a strategie, jimiž se účinně chrání druhy a biodiverzita.

Práce v terénu rozšiřují znalosti o ochraně, ekologii a volně žijících živočichů a v závěrečném roce je příležitostí k disertační práci, která zahrnuje ekologickou terénní práci. To umožňuje studentům pracovat s výukovými pracovníky na relevantních jedinečných zkušenostech s výzkumem.

Poznámka: Studenti jsou na Reaseheathu na dobu trvání tohoto kurzu. Pro studenty, kteří chtějí bydlet, budete žít v kolejích v Reaseheath College během prvního ročníku.

Předmět kurzu:

 • Připravený přístup k různorodému venkovskému zelenému prostranství napříč školním areálem, které se může pochlubit konvergentní kombinací habitatu a původních druhů divoké zvěře, se kterými se bude studovat.
 • Příležitosti zapojit se do smysluplné práce na ochraně projektů v rámci místní komunity.
 • Příležitosti zapojit se do zahraničních terénních kurzů na celou řadu lokalit, včetně jižní Afriky, Jižní Ameriky a Evropy.

Co budu studovat?

Tento kurz je určen studentům, kteří chtějí rozvíjet kariéru v ochraně přírody, ekologie. Studenti mají jedinečnou kombinaci akademického studia s praktickou terénní prací, která rozvíjí řadu akademických a odborných dovedností s vědomím zachování volně žijících živočichů, ekologie a souvisejících oborů. Studentům bude poskytnuto dynamické učení, které kombinuje akademické studium s praktickým uplatněním témat v ochraně a ekologii. Jako student studující ochranu přírody

Očekává se, že studenti budou studovat a dokončovat 120 kreditů za rok, což zahrnuje šest modulů studia na akademickou úroveň / rok. Všechny moduly v 1. ročníku jsou povinné studium, aby studenti získali základní dovednosti a znalosti potřebné k dalšímu studiu. Studenti budou naopak mít příležitost zvolit si pro některé volitelné moduly v letech 2

V 1. ročníku (úroveň 4) rozvíjíte základní znalosti a dovednosti v oblasti ochrany přírody, ekologie, vývoje a biologické rozmanitosti s důrazem na praktické zkušenosti. Velký důraz na studium na 4. stupni bude také kladen na rozvoj akademických dovedností prostřednictvím pravidelného doučování s určeným vedoucím kurzu.

Rok 2 (úroveň 5) vidí posun v důrazu na více akademických a výzkumně informovaných studií, včetně témat v oblasti populačního řízení, aplikovaného výzkumu a rehabilitace druhů. V rámci programu je také zahrnuto dvou-čtyřtýdenní (ekvivalentní) pracovní stáž nebo terénní kurz, buď ve Velké Británii nebo v zahraničí.

Ve třetím ročníku (úroveň 6) budete pokračovat ve studiu prostřednictvím konkrétnějších Pathways které jsou navrženy tak, aby vylepšily jak vaši akademickou odbornost, tak odborné dovednosti v oblasti ochrany

Vstupní požadavky

 • Minimálně 112 UCAS bodů z úrovní GCE A včetně stupně C buď v biologii, chemii, lidské biologii, environmentální vědě, vědě nebo aplikované vědě. Typická nabídka BCC / BBC
 • BTEC rozšířený diplom (Applied Science nebo ekvivalent): DMM
 • Diplom BTEC (Aplikovaná věda nebo ekvivalent): D * D *
 • OCR National Extended / Diplom: profil zásluh plus jeden z výše uvedených témat na úrovni GCE A.
 • Zralí studenti (ve věku 21 let) budou zvažováni individuálně.

Možnosti kariéry

 • Řízení původních druhů
 • Správa divoké zvěře
 • Zachování
 • Příroda důvěřuje
 • Rehabilitace volně žijících živočichů
 • Výzkum ve volné přírodě.

Školné

Jako vysokoškolský student budete mít dvě hlavní náklady na splnění; vaše školné a životní náklady.

Naše školné pro studenty UK a EU, kteří vstupují na univerzitu v roce 2017/18 nebo 2018/19, jsou 9 250 liber. Tyto poplatky jsou účtovány za každý akademický rok kurzu a jsou každoročně stanoveny vysokou školou.

Pokud jste mezinárodní student nebo nejnovější informace o školném, navštivte stránky studentských financí na našich webových stránkách .

Poslední aktualizace Dub 2018

Informace o škole

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellenc ... Čtěte více

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellence and student satisfaction. Méně