BSc (Hons) ve statistických datových vědách

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled

Věda o statistických datech je jádrem moderní datové analýzy, která přeměňuje data na inteligenci, která poskytuje informace pro rozhodování a řešení náročných problémů. Aplikace sahají od ekonomiky a medicíny po sociální a environmentální vědy. Tento stupeň zahrnuje teoretické a aplikované prvky moderní statistiky a poskytuje školení a praktické zkušenosti s modelováním, analýzou a interpretací skutečných dat požadovaných v ekonomice, průmyslu a výzkumu. Počáteční roky studia pokrývají základní matematiku, výpočetní techniku, pravděpodobnost a statistiku. Poslední roky se zaměřují na pokročilá odborná témata ve statistickém modelování, vědě o datech, strojovém učení, pravděpodobnosti a stochastických procesech.

Obsah kurzu

První rok

Počet; Úvod do statistické vědy a volitelné kurzy včetně logiky a korektury, diskrétní matematiky a vývoje softwaru.

Druhý rok

Pravděpodobnost a statistika; Lineární algebra; Pojistněmatematická a finanční matematika; Skutečná analýza a volitelné kurzy včetně databází a softwarového designu.

Třetí rok

Statistické modely; Stochastické procesy; Bayesovská statistika; Modely přežití; Statistické metody pro sociální vědy a volitelné kurzy včetně systémů umělé inteligence a správy databází.

Čtvrtý rok

Časové řady; Optimalizace; Simulace a statistické výpočty; Další statistické metody; Základy statistického strojového učení; Disertační práce a možnosti z široké nabídky, včetně speciálních témat ve statistickém modelování (např. V epidemiologii, ekologii nebo financích), statistické výpočty a analýza vizualizace dat.

Požadavky anglického jazyka

Pokud angličtina nebyla středním školním prostředkem výuky, musí žadatelé prokázat znalost anglického jazyka rovnocennou s IELTS 6.0 Academic (bez prvků nižších než 5,5).

Termín podání žádosti

Náš dubajský kampus provozuje průběžný celoroční přijímací proces: Jakmile je jeden příjem uzavřen, začneme přijímat žádosti o další. Je také možné odložit počáteční datum až na jeden rok.

Většina studentů platí 6–10 měsíců před zvoleným příjmem. Můžeme přijímat žádosti až 3 týdny před začátkem každého příjmu, ale měli byste si uvědomit, že pozdní přihláška bude téměř jistě znamenat zpoždění v poskytování základních administrativních služeb, jako je studentská imatrikulační karta (bez které nebudete přístup do knihovny nebo online služeb).

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Méně
Akademické město