BSc (Hons) ve vývoji počítačových her

Všeobecné informace

Popis programu

Proč zvolit tento kurz?

Kurz, který byl ve Walesu hodnocen jako první pro celkovou spokojenost a výuku, je navržen tak, aby rozvíjel silné technické dovednosti v oblasti vývoje her a řízení projektů, aby se zvýšila vaše zaměstnatelnost.

Tým úzce spolupracuje s organizacemi jako UK Games Fund, Games Wales a BAFTA Cymru, aby zajistil, že naši studenti budou mít vždy přístup k nejmodernějším školením a znalostem v oboru. Kurz je také plně akreditován British Computing Society.

Jsme domovem inovativního programu Games Talent Wales a britského regionálního centra Tranzfuser, které je sponzorováno a podporováno UK Games Fund a UK Games Talent. Naše obchodní inkubační centrum je domovem několika oceněných studentských herních studií.

Studenti tohoto kurzu budou mít za sebou více než desetiletou evoluci:

 • rozvíjet technické dovednosti, na nichž je založen návrh, programování a technické umění her
 • těžit z výhod úzké spolupráce s průmyslem při pravidelných návštěvách, významných přednášejících, prezentacích, diskusních skupinách a společenských akcích
 • získat cenné zkušenosti a vhled do procesu vývoje hry a správy nezávislého herního studia
 • těžit z osobního mentora se zkušenostmi s vývojem her, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti a znalosti
 • mít přístup do našeho podnikového inkubátoru a nejnovější nástroje a technologie ve specializovaném vývojovém studiu her
 • rozvíjet portfolio profesionálních herních návrhů a dovednosti kritické zaměstnatelnosti
 • nabízí možnost průmyslového roku umístění

Tento kurz je k dispozici ke studiu tohoto kurzu s průmyslovým umístěním BSc (Hons) Vývoj počítačových her (s průmyslovým umístěním) Kód UCAS: CGIP

Můžete si také zvolit studium tohoto kurzu s nadačním rokem BSc (Hons), vývoj počítačových her (čtyři roky včetně nadačního roku), UCAS kód I620, nebo jako čtyřletý integrovaný Masters MComp vývoj počítačových her.

UCAS kód 57KS

Klíčové vlastnosti kurzu

 • Pravidelný kontakt s profesionály her a mediálního průmyslu prostřednictvím přednášek, seminářů a místních a národních akcí.
 • Vyučuje vás oceňovaný výukový tým s profesionálním zázemím a zkušenostmi z oboru.
 • Přístup do našeho firemního inkubačního centra pro hry.
 • Naučte se, jak řídit profesionální tým pro vývoj her pomocí metod a praxe standardních v oboru.
 • Kurz je oficiálním partnerem a sponzorem BAFTA Cymru Games Awards.
 • Pracujte s nejnovějšími nástroji a technologiemi ve dvou specializovaných vývojových ateliérech zaměřených na navrhování, výrobu, snímání pohybu a VR.
 • Tento kurz je akreditován British Computing Society.
 • Volitelný rok průmyslového umístění dává studentům příležitost vyzkoušet si pracoviště z první ruky a získat cenné pracovní zkušenosti pro budoucnost.
 • * 1. ve Walesu pro výuku (WGU analýza nepublikovaných dat NSS 2019).
 • * 1. ve Walesu za celkovou spokojenost a 10 nejlepších ve Velké Británii, (analýza nepublikovaných údajů NSS 2019 WGU).
 • Kurz má vynikající výsledky pro postgraduální zaměstnání s mnoha bývalými studenty, kteří pokračují v práci v některých z nejznámějších herních studií na světě.

Vstupní požadavky

Vývoj počítačové hry BSc (Hons)

Kód UCAS: G451

Akademické požadavky na kurz jsou 112 UCAS tarifních bodů na úrovni GCE A nebo ekvivalentu, včetně dobrého prospěchu v oblasti IT, výpočetní techniky, matematiky nebo fyziky.

Jak fungují kurzy průmyslového umístění na Wrexham Glyndwr University .

Během úrovně 5 (2. rok) programu se budete účastnit konzultací o roce umístění, včetně procesu nalezení vhodného umístění, očekávání vašeho roku umístění a pokynů k vypracování vašeho návrhu. V semestru 2 budete spolupracovat s koordinátorem umístění a odešlete svůj návrh, který bude poté posouzen a zkontrolován. Pokud jste v tomto procesu úspěšní, budete pokračovat ve svém průmyslovém umístění během třetího roku a vrátí se k nám na úroveň 6 (celkem 4 rok).

Posouzení

Tento kurz je zaměřen na portfolio a jako takový neexistují žádné formální zkoušky. Místo toho se studenti zaměří na rozvoj technických a teoretických dovedností prostřednictvím praktických úkolů a výzkumných a vývojových činností.

Metody hodnocení zahrnují výrobu digitálních (a nedigitálních) her, psaní technických a akademických zpráv, sestavování a analýzu výrobních dat, prezentace, psaní kódu, výrobu 3D modelů a zvukových souborů.

Na vyšších úrovních kurzu budou studenti rovněž povinni poskytovat statistické důkazy o pracovní době s podpůrnými důkazy v rámci klíčových výsledků hodnocení.

Učení a učení

Univerzita Wrexham Glyndŵr se zavazuje podporovat naše studenty, aby maximalizovali svůj akademický potenciál.

Nabízíme workshopy a podpůrná sezení v oblastech jako je akademické psaní, efektivní psaní poznámek a příprava na úkoly. Studenti si mohou rezervovat schůzky s učiteli akademických dovedností, kteří se věnují pomoci řešit praktičnosti univerzitní práce.

Nezávislé učení je důležitým aspektem všech modulů, protože umožňuje studentům rozvíjet jak své specifické, tak klíčové dovednosti. Nezávislé učení je podporováno pomocí nástrojů pro digitální správu, jako je Jira, a prostřednictvím zpětné vazby poskytované studentům, která má několik podob, včetně malé skupinové a individuální diskuse.

Kariérní vyhlídky

Kariéra a zóna na univerzitě Wrexham Glyndŵr University vám pomůže při rozhodování a plánování dalších kroků k jasné budoucnosti. Od hledání práce nebo dalšího studia až po vypracování vašich zájmů, dovedností a ambicí vám mohou poskytnout potřebné odborné informace, rady a rady.

Studenti, kteří absolvují tento kurz, mohou vytvořit úspěšnou kariéru jako herní programátoři, herní technici / animátoři, návrháři / vývojáři úrovně, výrobci nebo mistři scrumu, návrháři aplikací / vývojáři.

Naši absolventi jsou zaměstnáni některými světově nejznámějšími značkami, jako jsou Ubisoft, Sony, Nintendo, Rockstar a Travelers Tales. Tvrdě také pracujeme na podpoře absolventů, kteří se rozhodnou založit vlastní herní studia založená v našem inovativním obchodním inkubačním centru.

Tento kurz poskytuje praktické dovednosti v oblasti programování, 3D modelování, designu her a projektového řízení, které vás kvalifikují k práci v různých rolích v oboru.

Vzhledem k technickým dovednostem získaným v kurzu se někteří absolventi rozhodnou pro kariéru v mnoha běžných počítačových oblastech, jako je podpora IT, programování a technický rozvoj, poradenství a vývoj aplikací pro internet a elektronický obchod.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... Čtěte více

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. Méně