BSc v elektrotechnice

Eindhoven University of Technology

Popis programu

Read the Official Description

BSc v elektrotechnice

Eindhoven University of Technology

Elektrotechnika hraje roli ve všem, zahrnující elektřinu a magnetismus. Například ve vývoji elektrických motorů pro automobily nebo designu nejmodernějších bezdrátových čipů pro mobilní telefony. Elektrotechnika je rozhodující téměř ve všech moderních technologií: od čtení informací na DVD zpracování signálu v lékařském zařízení.

Na TU / e, například se zaměřujeme na bezdrátový přenos energie. Co to znamená pro budoucnost? Předpokládejme, že baterie vašeho mobilního telefonu nebo tabletu je vždy plně nabitá, pak nebudete potřebovat samostatnou nabíječku. A můžete použít svůj televizor kdekoliv, protože nebudete muset zapojit!

Práce na budoucnost

Elektrotechnika pracuje na budoucnosti a toto je evidentní v aplikacích poli je. To je důvod, proč je studium zaměřeno na tři společenských témat, které se seznámíte s v prvním roce:

  • Komunikace (Connected World), jako je například čip, který pracuje pomocí světla a nikoli elektrických signálů, Bluetooth nebo WiFi
  • Zdravotní péče (péče a Cure): lékařské aplikace, jako je MRI skeneru nebo léčení rakovinné buňky pomocí elektromagnetických vln
  • Životní prostředí (inteligentní a udržitelný Society): vyčerpatelné zdroje, jako je ropa a zemní plyn se nakonec stane vyčerpán. Alternativy jsou slunce a vítr. Ale vítr nefouká neustále. Jak můžete uchovávat energii? Jak můžete uložit elektřinu?

Typicky Elektrotechnika v Eindhovenu

Elektrotechnika v Eindhovenu, s více než sto třiceti studentů prvního ročníku, je největší elektrotechnickou studie v Nizozemsku. Přesto elektrotechnika zůstává relativně malá pracovna s motivujícím prostředí, ve kterém si můžete vytvořit dobrý vztah s lektory a ostatními studenty.

Oddělení má nejen celou řadu mezinárodních vztahů, ale také dobrým kontaktům s předními strojírenskými podniky a výzkumnými ústavy v BrainPort Eindhoven kraje. To znamená, že mnoho částečný úvazek profesoři, inspirující hodnocení přednášky, stáže a exkurze poskytují něco navíc.

Elektrická student inženýrství sdružení Thor zajišťuje, že kromě svých studií, existuje spousta dalších aktivit, které můžete zabývají se svými spolužáky.

Nejlépe hodnocené v Příručce univerzitách

Průvodce na vysokých školách v roce 2016 určil TU Eindhoven nejlepší technologie univerzita v Nizozemsku po dvanácté v řadě. V příručce vysokých škol v roce 2015 obdržel elektrotechnický bakalářský studijní program nejvyšší hodnocení "Nejlépe hodnocené Programme 2015".

Studie pro vás?

Je vaše hlavní zájem o přírodovědné předměty? Jste zvědaví o světě kolem sebe a vidíte věci, které jsou potřebné pro zlepšení? Chcete putovat mimo vyšlapané cesty, jste ambiciózní a vy se inspirovat myšlenkou, že vaše úsilí může napomoci tomu, aby pozitivní změny v každodenním životě lidí? Pak Elektrotechnika je něco pro vás!

akreditace NVAO

Tento program je právně uznána a akreditována Akreditační organizace Nizozemska a Flander (NVAO).

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu