BSc v kreativních médiích a herních technologiích

Všeobecné informace

Popis programu

Je váš sen pracovat v herním průmyslu? V našem herním programu, jeden z nejlepších na světě, se naučíte, jak dělat zajímavé, atraktivní a především hratelné hry.

Ať už chcete být nejlepší programátor her, oceněný umělec nebo trojice titulů, vaše cesta k úspěchu začíná na Mezinárodní herní architektuře a designu v Bredě.113621_Games_WB2_1213_HeavensEdge.jpg

Přehled studií

V tomto programu budete vyškoleni v tvůrčích, technologických a obchodních dovednostech. Kariéra hry vyžaduje, abyste měli široké znalosti o vývoji her a hlubokých dovednostech ve vybrané oblasti odborné způsobilosti, jako například 3D výtvarné umění, vývoj špičkových videohry, animace, zvuk, hraní her, návrh úrovně, výroba nebo programování.

Role-based learning
Vzdělávací struktura tohoto programu je Role Based Learning (RBL) a vychází z projektového učení (PBL). Jedná se o metodu výuky, ve které studenti získají znalosti a dovednosti ve své zvolené roli tím, že pracují delší dobu, aby vyšetřili a reagovali na složitou otázku, problém nebo výzvu. Důraz je kladen na umožnění studentům, aby se stali vlastními studenty, kteří mohou analyzovat problém a využít veškerých zdrojů kolem nich k nalezení řešení.

Během čtyřletého studia budete pracovat v simulovaném herním vývojovém studiu na různých herních projektech. Většina času strávíte na projektech buď individuálně nebo ve skupinách a navštěvujete workshopy.

První rok se skládá ze tří bloků základních dovedností, které vycházejí z těsně definovaných projektů, které posilují vaše znalosti, a to vše podporované přednáškami a semináři.

Rok 2

Rok 2 se skládá ze čtyř bloků. Strávili jste dva bloky dále rozvíjet své základní dovednosti ve vaší zvolené roli. V dalších dvou blocích pracujete v malých multidisciplinárních týmech, které vytvářejí herní projekty, podporované přednáškami a semináři.

Rok 3

V tomto roce se specializujete na zvolenou roli, ať už pracujete v multidisciplinárním týmu na celodenním herním projektu nebo v menším odborném týmu podporujícím herní projekt.

Rok 4

V roce ukončení studia pracujete na dvou projektech, které mohou zahrnovat:

 • portfoliový projekt jednotlivě nebo ve skupině (vždy individuálně posouzen);
 • pracovat ve společnosti (s dodávkou projektu);
 • vyvíjení podnikatelského plánu a navrhování produktu (založení vlastní společnosti, podporované našimi specialisty na start-up podnikání);
 • účastníme se výměnného programu v jednom semestru na našich partnerských univerzitách.

Povzbuzujeme naše studenty, aby během studia studovali. V roce 4 se studenti účastní projektů ve firmách po celém světě.113625__79A1179.jpg

Studijní zatížení

Mezinárodní herní architektura a design je pestrý, náročný program:

 • Budete pracovat v týmech po mnoho hodin týdně - je to určitě studium na plný úvazek.
 • Budete podpořeni znalostmi a teorií v oboru.
 • Stavíte portfolio a poté krok rovnou do herních průmyslových studií nebo založte svou vlastní společnost.

Máme vysoké standardy. Hledáme lidi, kteří:

 • Porozumět rolím, které žádají o studium;
 • Se zabývají herním průmyslem z pohledu vývojáře, a to nejen jako hráč;
 • Ukazují již své odhodlání tím, že se začínají učit ve svém vlastním čase.

Požadavky na přijetí

Kromě legálně stanovených požadavků na vstupné požadujeme několik kvalit, které vám mohou pomoci stát se úspěšným herním designérem.

Musíte být:

 • Tvořivý
 • Řešitel problémů
 • Podnikatelský
 • Team-work orientovaný
 • Multimodální komunikátor
 • V lásce k tvorbě her (nejen s hraním!)

Pro tento program jsou požadavky na přijetí:

Ekvivalent nizozemských diplomů vyššího všeobecného středoškolského vzdělání (havo) nebo předškolního věku (vwo) je obecně povinen se zapsat do studijního programu na Breda University of Applied Sciences .

Zjistěte, prosím, úroveň vzdělání v seznamu nizozemských diplomů ve srovnání s holandským vzdělávacím systémem.

Po obdržení Vaší žádosti vás budeme informovat, zda splňujete požadavky na vzdělávání. Pokud existují nějaké pochybnosti, budeme mít diplom hodnocen Nuffic (Nizozemská organizace pro mezinárodní spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání) za radu.113622__79A1295.jpg

Test z angličtiny jako cizího jazyka

Budete také muset prokázat dostatečné výsledky jednoho z těchto testů:

 • CAE (Cambridge Advanced Certificate) nebo CPE (Certifikát odborné způsobilosti v angličtině)
 • Test IELTS (minimální celkové skóre 6,0 a minimální podskupina 6,0 pro mluvení)
 • Test TOEFL (minimální skóre 80 internetových a minimální 20 bodů pro mluvení)

Výjimky z testu v angličtině

Nemusíte předkládat výsledky testů anglického jazyka, abyste měli možnost navštěvovat program anglického jazyka, pokud:

 • jste holandský havo nebo vwo absolvent
 • jazykem výuky středoškolské školy nebo univerzity, kterou jste navštěvovali nebo kteří navštěvujete, je angličtina v rodné anglicky mluvící zemi (tj. jedna z následujících zemí: Austrálie, Kanada (mimo Quebec), Irsko, Nový Zéland, Spojené království nebo Spojené království Spojené státy americké)
 • získali jste diplom, který je součástí seznamu diplomů sestavených společností Nuffic, a jeden z vašich předmětů zkoušky byl angličtina.

3letá trať

Je-li váš středoškolský diplom srovnatelný s holandským diplomem, můžete mít nárok na přijetí na tříletou trať.

Po svém bakaláři

Jako absolvent budete mít přístup k různým programátorům, designu a vizuálním umělcům. Vedle běžných pozic v rámci herního průmyslu (konzoly) existují příležitosti v oblasti filmových speciálních efektů (VFX), webových her a vývoji mobilních her.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Čtěte více

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Méně