Filter
Bachelor of Science
Spojené státy americké Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BSc nebo Bachelor of Science je bakalářský titul, který obvykle trvá tři až pět let. Během této studiu, mohou studenti učit obecné a specializované dovednosti, které jsou užitečné pro budoucí vzdělávání a pracovních příležitostí.

 

Současní zdravotnické organizace, zejména velké subjekty, vyžadují výkon významné obchodní administrativa. Student, který má v úmyslu pokračovat v kariéře v podpoře zdravotnický průmysl může prospět tím, že dokončí akademického správy zdravotní program, před podáním žádosti o svých požadovaných poloh.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Administrativa zdravotní péče, Spojené státy americké, Dálkové

Anderson University South Carolina

BBA (Healthcare Management) poskytuje vynikající základ pro úspěšnou kariéru ve zdravotnictví. ... [+]

Bakalář Business Administration - Management zdravotnictví

Bachelor of Business Administration se soustředěním v řízení zdravotnictví (BBA-HCM) program poskytuje vynikající základ pro studenty, kteří hledají titul v oblasti správy zdravotnictví tím, že kombinuje základní vzdělávání v podnikání a zaměřuje se na kritické témata v řízení zdravotní péče. Tento stupeň poskytuje jedinečnou kombinaci znalostí o podnikání a zdravotnických postupů.

Proč studovat obchodní správu a řízení zdravotní péče?

Zdravotnictví pokračuje v rozšiřování a diverzifikaci, což vyžaduje, aby manažeři pomohli zajistit hladké obchodní operace. Absolventi se zaměřením na podnikání a zdravotní péči budou v poptávce, protože potřeba lékařských a zdravotnických služeb se nadále zvýší o 16% do roku 2016. Podrobné informace o kurzech... [-]

Spojené státy americké Anderson Greenville
Září 2019
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině