BACHELORSTUDIES

BSc (Bachelor of Science) je vysokoškolák studium, které trvá studentům tři až pět roků dokončit. Zatímco ve škole, studenti absolvovat celou řadu kurzů pro přípravu na další vzdělávání nebo budoucí pracovní příležitosti.

Stupněm agrobyznysu je zaměřen na výuku studentů obchodních témat, jako je marketing, řízení a financí, které se vztahují k zemědělství. Tento typ stupně může dovolit zaměření na různých oblastech průmyslu, jako je distribuce nebo řízení zemědělských podniků.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

3 Výsledky v Agropodnikání, Severní Amerika Filter

Bakalář vědy v agrárním managementu

West Virginia University
BSc
Srp 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Tento široký program vám umožňuje rozvíjet odborné znalosti v oblasti, která Vás zajímá, a připravit vás na úspěšnou kariéru ihned po ukončení studia. Budete vybaveni k tomu, ...

Čtěte více

BSC v agrobyznysu

University of Manitoba
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Agribusiness je obchodní a ekonomika potravin. Zaměřuje se na všechny faktory, které ovlivňují, jak jídlo cestuje po celém světě, včetně: finance, vládní politiky, mezinárodní ...

Čtěte více

Bachelor of Science v agrobyznysu

South Carolina State University School of Business
BSc
Zář 2020
<
Denní studium
Kampus

Agribusiness Program se zaměřuje na marketing a distribuci potravin a vláken výrobků a jedinečné vlastnosti potravin a vláken sektoru americké ekonomiky.

Čtěte více