BACHELORSTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

S více vzdělání přichází větší příležitosti, což je důvod, proč si vydělávat Bachelor of Science (BSC) může být tak důležité. Volba vydělat tento stupeň může rovnat lepší potenciál výdělku v průběhu života, stejně jako schopnost najít kariéru, která vás zajímá.

Takže to, co je BSc v agrobyznysu? Tato míra může být typicky vydělal za čtyři roky, a to připravuje absolventy najít zaměstnání v oblasti zemědělství a obchodu. Zatímco vydělávat na jejich stupeň, studenti pracují na plně pochopit obchodní praktiky, jakož i zemědělské podniky, a jak tyto dvě oblasti překrývají a pracovat společně. Studenti absolvují s možností jistotou navigaci svět potravinářské výroby, financí, ekonomiky, půdy a řízení zdrojů, public relations, a prodeje.

Bakalářský titul v oboru agropodnikání může být velmi přínosné pro absolventy, protože budou vstoupit na trh práce s vylepšenou vedení, řízení, plánování a organizační schopnosti.Studenti také získat větší znalosti o účetnictví, mikro a makroekonomie, matematiky, etiky podnikání, analýzu trhu a řízení přírodních zdrojů, neboť získat jejich titul.

Vydělávat Bachelor of Science v agrobyznysu se může lišit, pokud jde o náklady v závislosti na vysoké škole, specifického programu, a množství času, mohou studenti věnovat jejich školní docházky. Studenti by měli důkladně zkoumat jejich budoucí školy, aby plně pochopit finanční stranu sleduje jejich vzdělání.

S BSC V podnikání v zemědělství, mohou absolventi pokračovat v kariéře v mnoha oblastech, jako je výroba potravin, potravin marketingu a prodeje, farmu a vedení farmy, komoditní obchodníci, nebo zemědělského marketingu a prodeje. Absolventi mohou také sledovat kariérní příležitosti s vládními nebo soukromými společnostmi, a to jak na národní a mezinárodní úrovni, a pomáhat navazovat nové trhy pro zdrojů a obchodování s komoditami.

Pokud jste připraveni objevit lepší pracovní příležitosti a zároveň pomáhá nakrmit svět, začít honit své vzdělání dnes. Pokud jste v nouzi flexibilní plán, možná budete chtít, aby prozkoumala on-line možnosti. Chcete-li začít, vyhledejte váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

4 Výsledky v Agropodnikání Filter

Bakalář vědy v agrárním managementu

West Virginia University
BSc
Srp 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Tento široký program vám umožňuje rozvíjet odborné znalosti v oblasti, která Vás zajímá, a připravit vás na úspěšnou kariéru ihned po ukončení studia. Budete vybaveni k tomu, ...

Čtěte více

Bakalář přírodních věd v oboru ekonomika a management zemědělství

University of Mauritius
BSc
Srp 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4&nbsp;-&nbsp;7 roky
15 Čvc 2020
Angličtina
Kampus

University of Mauritius (UoM) a University of Arizona (UA) se spojily s cílem nabídnout inovativní program duálního studia v oboru Agribusiness Economics and Management. Bakal ...

Čtěte více

BSC v agrobyznysu

University of Manitoba
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Agribusiness je obchodní a ekonomika potravin. Zaměřuje se na všechny faktory, které ovlivňují, jak jídlo cestuje po celém světě, včetně: finance, vládní politiky, mezinárodní ...

Čtěte více

Bachelor of Science v agrobyznysu

South Carolina State University School of Business
BSc
Zář 2020
<
Denní studium
Kampus

Agribusiness Program se zaměřuje na marketing a distribuci potravin a vláken výrobků a jedinečné vlastnosti potravin a vláken sektoru americké ekonomiky.

Čtěte více