Filter
Bachelor of Science
Spojené království England Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BSc (Bachelor of Science) je akademický titul, který kombinuje obecnou celoroční se specializovanými třídami, které připravují studenty se znalostmi a dovednostmi začít kariéru. Stupně lze získat v různých témat a trvá v průměru čtyři roky dokončit.

 

Applied finance se dívá na to, jak firma spravuje své investice a kapitál. Některé oblasti fokusu zahrnují investiční bankovnictví, oceňování podniků a kapitálových trhů. Tato oblast studia mohou být užitečné pro studenty hledají kariéru v oblasti financí nebo podnikání.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, England

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Greenwich

Pokračující problém eurozóny dluh poskytuje náročné a vzrušující příležitost pro vás studovat finance, předmět, který je ohniskem rozsáhlé současné diskuse. ... [+]

BSC Finance (Hons)

Pokračující problém eurozóny dluh poskytuje náročné a vzrušující příležitost pro vás studovat finance, předmět, který je ohniskem rozsáhlé současné diskuse. Zvýšená informovanost o nedostatky ve finančním systému, upozornili na požadavek pro novou generaci rizika vědom, vzdělaní manažeři s pochopení finančních nástrojů a trhů, aby spustit efektivní provoz v celé přední, střední a zadní kancelářské prostředí.

Tento program vám poskytne příležitost vydělávat na těchto příležitostí, a poskytuje tak přísné, ale praktický studijního programu navržen tak, aby vás připraví pro efektivní pracovní výkon v rámci finanční instituce.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
3 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině