Filter
Bachelor of Science
Německo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti studující na vysoké škole může sledovat BSc nebo bakalářský titul. To je populární v bakalářském studijním programu, který může pomoci studentům získat cenné dovednosti na pracovišti nebo další vzdělávací pronásledování.

 

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Německo

Albstadt-Sigmaringen University

Ti, kteří mají různé zájmy, nechtějí se omezit na určitou oblast studia a usilují o náročné postavení, jsou v bakalářském programu Smart Building Engineering and Manageme ... [+]

Bakalářský studijní program Inteligentní stavební inženýrství a managementBakalář vědy

Ti, kteří mají různé zájmy, nechtějí se omezit na určitou oblast studia a usilují o náročné postavení, jsou v bakalářském programu Smart Building Engineering and Management (SBM) naprosto v pořádku. Studijní program nabízí široké vědecké vzdělání na rozhraní technologie a managementu s moduly v oblasti přírodních věd, inženýrství, informačních technologií, ekonomie, práva a architektury.

Zpráva našeho absolventa Natalia Janzen. Další videa našich absolventů Michael Beck, Manuela Höfs a Fabian Hillebrand naleznete níže.

Inteligentní budovy jsou digitálně propojené, energeticky účinné a udržitelné budovy, jak jsou dnes v mnoha nových budovách realizovaných a modernizovaných v rámci modernizace a renovace stávajících budov. Inteligentní budovy jako moderní typ budovy jsou samozřejmě úzce spojeny s internetem, protože jsou napojeny na konvenční rozvody plynu, vody a elektřiny.... [-]

Německo Sigmaringen
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
Kombinované
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině