Filter
Bachelor of Science
Asie Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

BSc (Bachelor of Science) je vysokoškolák studium, které trvá studentům tři až pět roků dokončit. Zatímco ve škole, studenti absolvovat celou řadu kurzů pro přípravu na další vzdělávání nebo budoucí pracovní příležitosti.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Asie

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

To lze shrnout jako navrhování, vývoj, výrobu, provoz, údržbu a využívání letadel - v podstatě, společnosti zapojené do letecké dopravy. V rámci leteckého průmyslu, můžet ... [+]

Přehled

Singapur je letecký průmysl je na vzestupu, a vy můžete být jeho součástí. Takže, co přesně je letecký průmysl? To lze shrnout jako navrhování, vývoj, výrobu, provoz, údržbu a využívání letadel - v podstatě, společnosti zapojené do letecké dopravy. V rámci leteckého průmyslu, můžete si vzít svou kariéru v mnoha směrech.

Práce v podnikatelské sféře pole, mohli byste být uvedeno letiště či letecká manažer letadlo prodejce, letecká zástupce oddělení služeb zákazníkům nebo jiných náročných rolí, které vyžadují kombinaci znalostí obchodní prozíravost a letectví.

Uděluje Embry-Riddle Aeronautical University, které nabízí ERC institutu (ERCI), 120-zápočtové práce BSABA studijní program vám poskytne ucelené obchodní základových klenout ekonomika, letecké vědy, účetnictví, marketingu, managementu a globální obchodní strategie. Určen zejména pro studenty, kteří chtějí vést a řídit v leteckém světě, program BSABA nabízí:... [-]

Singapur Singapore
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Finanční trhy se stávají stále složitější a sofistikovanější, s manažery, obchodníky a analytiky neustále se vyvíjející nové metody balení a prodávají majetek a cenné pap ... [+]

Finanční trhy se stávají stále složitější a sofistikovanější, s manažery, obchodníky a analytiky neustále se vyvíjející nové metody balení a prodávají majetek a cenné papíry, které nabízejí nové kombinace rizika a návratnosti.

Obchodní studia a financí se zaměřuje na kombinaci specializovaný proud modulů v oblasti financí s obecnějším Business Studies program, který zahrnuje širokou škálu obchodních a řídících disciplín.

Rok 1 Úvod do podnikání a managementu Obchodní studijní dovednosti kvantitativní metody Management a Finanční účetnictví Úvod do ekonomie Úvod do marketingu Finanční trhy a instituce podnikových informačních systémů Metody výzkumu pro firmy 2. ročník Základy marketingu Zásady organizace a řízení Pravděpodobnost a optimalizace Finanční účetnictví Investice finance Statistické metody Podniková ekonomika Makroekonomie Chování spotřebitele Corporate Governance a nařízení 3. ročník Řízení lidských zdrojů mezinárodní obchod Marketingová strategie a řízení Podnikání, kapitál a firmy Finanční ekonomie Advanced Corporate Finance Obchodní plánování Zásady ekonometrie Strategické řízení Rozšířené Investiční teorie a praxe Peníze a bankovnictví Vstupní požadavky ... [-]
Singapur Singapore
Září 2019
Angličtina
Kombinované
24 - 36 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině