Filter
Bachelor of Science
Spojené státy americké South Carolina Greenville Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BSc nebo Bachelor of Science je bakalářský titul, který obvykle trvá tři až pět let. Během této studiu, mohou studenti učit obecné a specializované dovednosti, které jsou užitečné pro budoucí vzdělávání a pracovních příležitostí.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město se nachází Greenville v Jižní Karolíně, je známý pro jeho velké divadel a míst, které hostí velké koncerty po celý rok. Město má četné veřejné a soukromé vysokými školami, že částka, která má více než 15 let. Lékárna a doprava jsou jen některé z různých nabízených programů.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Greenville

Anderson University South Carolina

BBA (Healthcare Management) poskytuje vynikající základ pro úspěšnou kariéru ve zdravotnictví. ... [+]

Bakalář Business Administration - Management zdravotnictví

Bachelor of Business Administration se soustředěním v řízení zdravotnictví (BBA-HCM) program poskytuje vynikající základ pro studenty, kteří hledají titul v oblasti správy zdravotnictví tím, že kombinuje základní vzdělávání v podnikání a zaměřuje se na kritické témata v řízení zdravotní péče. Tento stupeň poskytuje jedinečnou kombinaci znalostí o podnikání a zdravotnických postupů.

Proč studovat obchodní správu a řízení zdravotní péče?

Zdravotnictví pokračuje v rozšiřování a diverzifikaci, což vyžaduje, aby manažeři pomohli zajistit hladké obchodní operace. Absolventi se zaměřením na podnikání a zdravotní péči budou v poptávce, protože potřeba lékařských a zdravotnických služeb se nadále zvýší o 16% do roku 2016. Podrobné informace o kurzech... [-]

Spojené státy americké Anderson Greenville
Září 2019
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině