BACHELORSTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Akademické instituce po celém světě nabízejí BSc nebo Bachelor of Science. Tento populární bakalářský titul je užitečné při přípravě studentů na pracovišti nebo pro pokročilé studijních programů. Průměrná Bakalářská trvá tři až pět let dokončit.

Pole městského a regionálního plánování je ten, který se zabývá vytvořením vzorů pro pozemků, které mají být použity v městské, průmyslové nebo regionální kapacity. Některé specializace patří životní prostředí a dopravu.

 

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

3 Výsledky v Městské a regionální plánování, Nizozemsko Filter

BSc v mezinárodním prostředí

Breda University of Applied Sciences
Nizozemsko, Breda
BSc
Září 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Campus forma

Chcete zjistit, jak můžete v budoucnu udržet svou zemi a města? Chcete zmapovat problémy ve znevýhodněných okresech? A chtěli byste navrhnout ideální obytnou oblast budoucnost ...

Čtěte více

BSc v lidské geografii

University of Groningen
Nizozemsko, Groningen + 1 Více
BSc
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
3 roky
01 Apr 2020
Angličtina
Campus forma

Pokud chcete dosáhnout BSc v lidské geografii

Čtěte více

BSc v prostorovém plánování a designu

University of Groningen
Nizozemsko, Groningen + 1 Více
BSc
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
3 roky
01 May 2020
Angličtina
Campus forma

Bakalářský studijní program územního plánování a designu je v Nizozemsku jedinečný. Pokrývá širokou škálu témat a dává studentům příležitost prozkoumat jejich vlastní oblasti ...

Čtěte více