$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BSc (Bachelor of Science) je akademický titul, který kombinuje obecnou celoroční se specializovanými třídami, které připravují studenty se znalostmi a dovednostmi začít kariéru. Stupně lze získat v různých témat a trvá v průměru čtyři roky dokončit.  Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Ř… Čtěte více

BSc (Bachelor of Science) je akademický titul, který kombinuje obecnou celoroční se specializovanými třídami, které připravují studenty se znalostmi a dovednostmi začít kariéru. Stupně lze získat v různých témat a trvá v průměru čtyři roky dokončit.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Město Soluň je druhým největším v zemi a domov pro více než 790 tisíc obyvatel. Je to jeden z nejdůležitějších řeckých obchodních center a hraje významnou roli v celkovém hospodářství. To hostí země je největší univerzitu mezi dalšími institucemi.

Méně
Další informace o studiu v Řecku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název

DEI College
Soluň, Řecko

To je akademická disciplína a aplikovaná věda, která se snaží pochopit jednotlivce i skupiny stanovením obecných zásad a zkoumání konkrétních případů.

To je akademická disciplína a aplikovaná věda, která se snaží pochopit jednotlivce i skupiny stanovením obecných zásad a zkoumání konkrétních případů. -
BSc
Denní studium
3 roky
Angličtina
Kampus