$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

S Bachelor of Science (BSC), mohou studenti získat základní znalosti a dovednosti v daném oboru. S touto znalostí a zkušeností, jednotlivci mohou buď jít na postgraduální programy, nebo přejít přímo do profesního života. Co je BSC V Mezinárodním ošetřovatelství? Tento studijní program nabízí všechny základy ošetřovatelství s přidanou rozměru vzdělávání na pé… Čtěte více

S Bachelor of Science (BSC), mohou studenti získat základní znalosti a dovednosti v daném oboru. S touto znalostí a zkušeností, jednotlivci mohou buď jít na postgraduální programy, nebo přejít přímo do profesního života.

Co je BSC V Mezinárodním ošetřovatelství? Tento studijní program nabízí všechny základy ošetřovatelství s přidanou rozměru vzdělávání na péči o pacienty z různých prostředí a kultur. Studenti pracují získat mezinárodní ošetřovatelské stupeň naučit, jak spravovat ošetření a léky, péče o pacienty, a že obhájci blaho svých pacientů. Kromě těchto obecných ošetřovatelských postupů, účastníci v tomto programu můžete rozvíjet dovednosti potřebné pro práci v těkavých mezinárodních zdravotnických prostředích a pomoc pacientům s komplexními, náročných prostředí.

Tím, vydělávat Bachelor 's mezinárodní ošetřovatelství, jednotlivci jsou připraveny pro dynamické, vzrušující průmyslu.S jejich mezinárodního hlediska, mohou se stát žádoucích uchazeči o zaměstnání.

Náklady spojené se získáním tohoto bakalářský titul může záviset široce na instituci, která nabízí program. Chcete-li se dozvědět více o konkrétních finančních požadavků a doby studia, by měl zájemce o studium výzkum školu zájmu.

Ti, kteří vydělávají BSc v mezinárodním ošetřovatelství může získat znalosti a dovednosti potřebné, aby se stal profesionálním sestry. S těmito dovednostmi, spolu s jejich chápání mezinárodního zdraví a léčbě pacientů, z různých prostředí, tito absolventi budou schopni pracovat po celém světě. Jako mnoho zemí trpí chudobou a nedostatkem zdravotní péče, poptávka po kojící profesionály se zájmem a kvalifikace pro mezinárodní práci je vysoká. Jedinci s tímto stupněm může využívat hodnoty ošetřovatelství, jako je soucit, tvořivost, a závazek v globálním měřítku.

Tento program je nabízen v různých institucí po celém světě. Kromě toho mohou budoucí studenti zjistit, že při své kurzy on-line bude lépe vyhovovat jejich životní styl a plán. Chcete-li začít s kurzu, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
鴻光大學
Taichung, Tchaj-wan

Oddělení si klade za cíl rozvíjet odborníky na klinické sestry kompetentní a důvěryhodné pro pacienty, jejich rodiny a veřejnost.

Oddělení si klade za cíl rozvíjet odborníky na klinické sestry kompetentní a důvěryhodné pro pacienty, jejich rodiny a veřejnost. -
BSc
Kampus
 
Lone Star College
Cypress, Spojené státy americké

Bachelor of Science in Nursing (BSN) je určen pro licencované registrované sestry usilující o rozvoj své odborné kvalifikace.

Bachelor of Science in Nursing (BSN) je určen pro licencované registrované sestry usilující o rozvoj své odborné kvalifikace. -
BSc
Angličtina